Топ Новини

Тимошенко вимагає негайно закрити "справу ЄЕСУ"

12 квітня 2013 в 16:44

Юлія Тимошенко не має наміру "завдати непоправної шкоди своєму здоров'ю, беручи участь у засіданнях суду у справі ЄЕСУ", і вимагає закрити її за своєї відсутності.

_tymoshenko_.JPG
Тимошенко з лікарні знову заявила, що вимагає закриття справи ЄЕСУ, і не збирається їхати до суду
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко у черговий раз вимагає закрити кримінальну справу про діяльність корпорації "Єдині енергетичні системи України", розгляд якої проходив 12 квітня Київському районному суді Харкова. Однак у зв'язку з відсутністю обвинуваченої у засіданнях суду знову оголошено перерву - до 23 квітня.

"Незаконне відновлення цієї справи (всупереч рішенню Верховного суду України) є грубим порушенням пункту 4 протоколу № 7 до Європейської конвенції з прав людини, а також ст. 61 Конституції України про стійкість судових рішень. Ця справа має бути негайно закрита і не підлягає подальшому розгляду", - йдеться в заяві Тимошенко, оприлюдненій на її офіційному сайті.

"Я вимагаю від суду за моєї відсутності розглянути мої клопотання про закриття цієї тотально фальсифікованої справи", - додала Тимошенко.

Вона уточнила, що за станом здоров'я зараз знаходиться у стаціонарі ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці".

"При цьому у цій ситуації, на відміну від "справи Щербаня", я не бачу підстав для заподіяння подальшої непоправної шкоди моєму здоров'ю при доставці і участі в розгляді справи у Київському районному суді м. Харкова у справі ЄЕСУ, у якій вже є рішення Верховного суду України на мою користь. Тому прошу суд керуватися вимогами ст. 249 КПК України в редакції 1960 року", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, у "справі ЕЄСУ" Тимошенко звинувачують у замаху на розкрадання коштів з державного бюджету на суму 25 мільйонів гривень, ухиленні корпорації ЄЕСУ від виплати податків на загальну суму 4 мільйони гривень, використання платіжної картки іноземної компанії, з рахунку якої було використано майже 1 мільйон доларів на розрахунки в дорогих готелях і ресторанах".

Перше попереднє засідання суду в Харкові у справі корпорації ЄЕСУ, яку в 1995-1996 роках очолювала Тимошенко, відбулося 19 квітня 2012 року. Тимошенко жодного разу не була присутня на цих засіданнях.

Читайте також:

Янукович вважає неможливим помилування Тимошенко, поки не завершаться суди

Захист Тимошенко вимагає від Януковича звільнити її слідом за Луценком

Тарута розповів про конфлікт інтересів між ІСД і ЄЕСУ

Тимошенко відмовилась брати участь у суді у справі "ЄЕСУ" в режимі відеоконференції

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...