Топ Новини

Тимошенко відмовилася від етапування і участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції

4 березня 2013 в 10:28

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, пославшись на стан здоров'я, відмовилася від участі у судовому засіданні у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня.

tymoshenko.JPG
Юлія Тимошенко
Леонід Олексіїв, НБН

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася від участі у судовому засіданні з допиту свідка у "справі Щербаня" у приміщенні Апеляційного суду Києва.

"Співробітники колонії були готові проінформувати засуджену про умови і конкретний час етапування. Проте, результати розмови з засудженою не відрізняються від попередніх спроб пенітенціаріїв дізнатися наміри засудженої щодо етапування шляхом транспортування", - йдеться в повідомленні прес-служби Держпенітенціарної служби України.

"Відповіді Тимошенко і результати розмови свідчать, що вона не бажає бути етапованою", - підкреслює відомство.

Згідно з повідомленням, екс-прем'єр у черговий раз послалася на стан здоров'я і заявила, що співробітники Пенітенціарної служби повинні враховувати висновки німецьких лікарів.

Крім того, Тимошенко "у категоричній формі" відмовилася від участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Нагадаємо, на 4 березня у Києві призначений допит свідка на стадії досудового слідства у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році.

Тимошенко неодноразово заявляла про бажання особисто брати участь у допиті свідка. Однак, перебуваючи на стаціонарному лікуванні у відповідності з 138 статтею Кримінального процесуального кодексу, така людина не може залучатися до участі у слідчих діях і судовому процесі.

1 березня керівництво Качанівської виправної колонії подало всі документи для етапування екс-прем'єра Юлії Тимошенко на судове засідання у справі про вбивство Євгена Щербаня до Києва 4 березня.

Читайте також:

Тимошенко пропонували літак для доставки до суду

Керівництво Качанівської колонії підготувалося до етапуваня Тимошенко

Німецькі медики розповіли, як можна відвезти Тимошенко до Києва

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Харьковчанин 6 марта, 18:28 Огромное спасибо редакции ЗН и ДТ за объединение форумов обсуждения! Это очень здорово оживило весь процесс и явило полную демонстрацию народного интереса к материалам издания! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • патриот 4 марта, 11:27 Только действительно виновный человек так может бояться суда Трусишка юлька а за поступки приходит время и надо овечать Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...