Тимошенко відмовилася бути присутньою на допиті Тарути

2 квітня 2013 в 08:07

Тимошенко відмовилася від доставки до Києва 2 квітня для участі в слідчих діях у рамках розслідування вбивства Щербаня

тимошенко
Юлія Тимошенко

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вкотре відмовилася від пропозиції бути етапованою у вівторок, 2 квітня, до Києва для участі в засіданні суду, на якому, як очікується, буде допитаний свідок у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня Сергій Тарута, стверджується в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби (ДПтС).

У повідомленні наголошується, що співробітники колонії протягом дня "неодноразово цікавилися позицією засудженої" щодо її етапування.

"Під час першої розмови засуджена відмовилася повідомити про свою готовність до етапування і заявила про те, що пенітенціарна служба повинна "діяти за законом", а тому не має права вивозити її зі стаціонарного закладу, оскільки це, за її словами, суперечить вимогам КПК. У зв'язку з цим, засуджена була проінформована про те, що керівництво колонії має намір скласти відповідний акт про відмову засудженої Тимошенко бути етапованою", - повідомляє ДПтС.

Після цього,Тимошенко написала заяву, в якій відзначила, що має бажання їхати до суду. "Після отримання заяви керівник Качанівської виправної колонії знову пішов спілкуватися з засудженою, Тимошенко у відповідь сказала, що той факт, що вона нібито має бажання брати участь в засіданні суду, не означає, що Пенітенціарна служба має право її етапувати, оскільки вона перебуває в медичному закладі", - зазначили у відомстві.

У ДПтС додали, що ніяких додаткових пояснень Тимошенко не надала і заявила: "Я вам більше нічого не скажу. Чиніть за законом".

"У зв'язку з тим, що позиція засудженої нічим не відрізняється від попередніх разів, тобто вона пише одне, але від етапування відмовляється, пенітенціарною службою після роз'яснень норм чинного законодавства було складено відповідний акт про відмову Тимошенко бути етапованою до Києва. Акт передано в суд", - резюмували в відомстві.

Читайте також:

Тимошенко хоче бути присутньою при допиті Тарути щодо "справи Щербаня"

Лазаренко ніколи не дасть свідчення проти Тимошенко, - Москаль

Таруту і Гайдука допитають у суді у "справі Щербаня"

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...