Топ Новини

Тимошенко свідомо відмовилася просити Євросуд про матеріальну компенсацію

30 квітня 2013 в 19:39

Влада могла заплатити 15-20 тис. євро і говорити, що виконала рішення Євросуду. Але у скарзі Тимошенко грошей не просила.

Юлия Тимошенко
Юлія Тимошенко в Печерському суді у травні 2011 року
qiq.ru

Юлія Тимошенко не хотіла, щоб дії прокурорів і суддів проти неї оплачувалися з кишені платників податків, тому у її скарзі в Європейський суд з прав людини про незаконність арешту та політично вмотивованого переслідування нічого не йшлося про матеріальну компенсацію.

Як повідомляється на сайті "Батькіщини", про це заявила прес-секретар лідера опозиції Марина Сорока

За її словами, це була принципова позиція Тимошенко.

"Юлія Володимирівна не хоче, щоб за злочини прокурорів, суддів, які порушували права лідера опозиції, незаконно заарештовували, переслідували з політичних мотивів і продовжують це робити, відповідали платники податків, наші співвітчизники", - зазначила прес-секретар.

- Тимошенко: Після рішення Євросуду я вже морально вільна

Сорока також зазначила, що в скарзі нічого не говорилося про матеріальну компенсацію, щоб позбавити владу можливості спекулювати на питанні виконання рішення ЄСПЛ.

"Влада могла тоді продовжувати спекулювати навколо питання виконання рішення Європейського суду і говорила б, що заплатила 15-20 тис. євро і маніпулювала цієї інформації. Головне, що Європейський суд виніс рішення, де визнав Юлію Володимирівну політичним в'язнем і незаконність її арешту, тому влада зобов'язана відновити порушені права лідера опозиції", - зазначила Сорока.

Прес-секретар підкреслила, що "тепер у влади, яка обіцяла виконати будь-яке рішення ЄСПЛ, один шлях - виконати рішення Європейського суду щодо Юлії Володимирівни і звільнити її". Як повідомлялося, Європейський суд з прав людини встановив політичну мотивацію арешту екс-прем'єра Тимошенко у "газовій справі" і порушення її прав у зв'язку з арештом. Відповідне рішення ЄСПЛ оголосив 30 квітня 2013 року. Тимошенко була арештована під час судового процесу у "газовій справі" 5 серпня 2011 року і відтоді перебуває за ґратами.

Читайте також:

Мін'юст прокоментував вердикт Євросуду: Більшість скарг Тимошенко не задоволено

Опозиція вимагатиме від Європи ввести санкції для Кузьміна, Фролової і Кірєєва

Захист Тимошенко домагатиметься звільнення екс-прем'єра на підставі рішення Євросуду

Євросуд визнав незаконним арешт Тимошенко, а справу - політично мотивованою

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...