Топ Новини

Тимошенко розповіла західним ЗМІ про головну проблему України - диктатуру

12 березня 2013 в 12:37

Екс-прем'єр у письмовому інтерв'ю французькому виданню Le Temps закликала до рішучих дій демократичного світу щодо боротьби з диктатурою у пострадянських державах.

timoshenko33
Юлія Тимошенко
vtabloid.com
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що владі не вдалося її знищити завдяки міжнародному тиску і підтримці української діаспори. Про це вона заявила в письмовому інтерв'ю французькому виданню Le Temps.

"Вона переконана, що переслідування, яких зазнає вона та її друзі з опозиції, - лише мала частина глобальної стратегії, яка проводиться керівництвом правлячої в Україні партії", - пише видання.

"Але головна проблема в тому, що Україна та інші пострадянські держави повертаються до диктатури. Я вважаю, що необхідні рішучі дії демократичного світу з боротьби з цією тенденцією. Нещадна боротьба з корупцією може стати початком кінця для цих неодиктаторів, які процвітають у молодих і крихких демократіях", - підкреслила вона.

Тимошенко вважає, що результати її партії на останніх парламентських виборах дуже хороші "для країни, де демократичні інститути придушуються". "Побіжний погляд на те, що відбувається у наших сусідів вселяє надію", - говорить вона.

У Білорусі опозиція повністю відсторонена від виборів. У Росії опозиція може грати лише дуже обмежену роль. В Україні ж 70% виборців проголосували проти режиму. І це - офіційні результати, зафіксовані після фальсифікацій, організованих владою!", - підкреслила Тимошенко.

Помаранчева революція була ключовим моментом у новітній історії незалежної України, вважає Тимошенко.

"Вона визначила Україну як молоду пострадянську країну, населення якої розділяє європейські цінності, ідентичність й культуру. Нам належить пройти ще довгий шлях, але "помаранчева революція" поставила моїм співвітчизникам і мені вектор, що веде в Європу", - впевнена екс-прем'єр.

Тимошенко вважає "великою честю і великою відповідальністю" для себе факт висунення її єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2015 року.

"Звичайно, залишаються серйозні перешкоди. Мої наміри зрозумілі та прозорі. Свідчення тому - відсутність згадки про "корупцію" та "особисте збагачення" у висунутих проти мене звинуваченнях", - пише вона.

"Я була засуджена за те, що робила все можливе, щоб українці не відчували себе зрадженими своїми політиками, щоб Україна була процвітаючою, демократичною, єдиною і гордою державою", - додала політик.

"Сподіваюся, що ЄСПЛ, який незабаром повинен винести ухвалу про законність мого процесу, зробить можливим, щоб мене судили не куплені владою судді, а народ, який повинен мати можливість на вільних і чесних виборах висловити свою думку про політику, що проводиться мною і моєю партією", - зазначила Тимошенко.

"Завдяки міжнародному тиску, підтримці української діаспори і активних демократичних сил нашої країни владі не вдалося мене знищити в політичному плані. Я все ще жива!", - підсумувала вона.

Читайте також:

Опозиція визначилася з кандидатом у президенти

Тимошенко назвала Тараса Шевченка "великим політиком", який сьогодні "роз'єднує Україну"

Тимошенко у день народження Власенка побажала падіння диктатури

Inopressa
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...