Топ Новини

Тимошенко: Після рішення Євросуду я вже морально вільна

30 квітня 2013 в 17:51

Екс-прем'єр задоволена, що ЄСПЛ, підтвердивши порушення статті 18 Конвенції з захисту прав людини, фактично визнав її політв'язнем.

5_07_lucenko_Tymoshenko__18_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Європейський суд з прав людини фактично визнав її політв'язнем, і цей "статус" для неї дорожчий за будь-які титули і нагороди.

"Сьогодні дуже важливий для мене день. Я щаслива, що Європейський суд з прав людини - єдиний в українських реаліях суд правди та справедливості - визнав незаконними мій арешт і утримання під вартою. Я щаслива, що сьогодні усунено всі потоки бруду і чорної брехні, в яких протягом кількох років, влада топила мене. Я щаслива, що нейтралізовані всі спроби українського режиму знищити мене як людину і прибрати з життя як політика", - цитує Тимошенко прес-служба "Батьківщини".

- Євросуд визнав незаконним арешт Тимошенко, а справу - політично мотивованою

Вона зазначила, що ЄСПЛ визнав політичну мотивацію її арешту. Це, за її словами, доводить, що кримінальні справи проти неї, заяви прокурорів та абсурдні звинувачення - незаконні.

"Позбавлення мене волі - особистий злочин Віктора Януковича, тому що кожен знає, що команду робити наді мною беззаконня і насильство давав особисто він. Європейський суд з прав людини, підтвердивши щодо мене порушення статті 18 Конвенції з захисту прав і основних свобод людини, фактично визнав мене політичною ув'язненою", - заявила Тимошенко.

Екс-прем'єр зазначила, що звання "політв'язень" для неї дорожче за будь-які нагороди і титули, оскільки його носили відомі українські дисиденти.

"Не знаю, що зробить Віктор Янукович після цього рішення (ЄСПЛ). Швидше за все, нічого. Але після рішення Європейського суду я вже морально вільна. Вільна, незважаючи на всі їхні ігри, камери, огорожі, паркани та тоновані вікна. Тепер тільки питання часу, коли я зроблю крок за межі в'язниці", - заявила вона.

Як повідомлялося, Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) 30 квітня встановив політичну мотивацію арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко у "газовій справі" і порушення її прав у зв'язку з арештом.

У свою чергу, міністр юстиції Олександр Ларинович, коментуючи рішення ЄСПЛ, зазначив, що суд відхилив більшість скарг екс-прем'єра.

Читайте також:

Мін'юст прокоментував вердикт Євросуду: Більшість скарг Тимошенко не задоволено

Депутати Європарламенту вимагають негайно звільнити Тимошенко

Захист Тимошенко буде домагатися її звільнення на підставі рішення Євросуду

Опозиція вимагатиме від Європи ввести санкції для Кузьміна, Фролової і Кірєєва

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...