Топ Новини

Тимошенко кличе до себе журналістів

6 квітня 2013 в 12:00

Екс-прем'єр стверджує, що відеозйомки, які "вкидає" в ЗМІ пенітенціарна служба "за наказом режиму", є "змонтованими і не відображають її позицію", а тому просить журналістів приїхати і переконатися в цьому особисто.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає представників ЗМІ приїхати до неї в лікарню "Укрзалізниці" в неділю, 7 квітня, щоб бути присутніми при складанні акта про її нібито небажання іти до суду.

Про це йдеться у відкритому листі Тимошенко до представників ЗМІ, оприлюдненому на її сайті в суботу, 6 квітня.

"Змушена звернутися до Вас з проханням приїхати до мене в харківську лікарню "Укрзалізниці" в неділю 7 квітня 2013 року. Прошу, щоб ви були присутні при складанні представниками Качанівської колонії чергового помилкового акта про моєму нібито "небажання" їхати в Київ до суду, бо тільки ваша присутність може допомогти зупинити лавину неправдивої інформації", - говориться в листі.

"Якщо це станеться, то у вас буде можливість переконатися, що відеозйомки, які вкидають у ЗМІ за наказом режиму, є змонтованими і не відображають мою позицію", - стверджує Тимошенко.

Вона зазначає, що за станом здоров'я не бажає брати участь у розгляді "абсурдної справи" щодо ЄЕСУ в Київському районному суді Харкова.

"Проте, враховуючи тяжкість сфальсифікованих режимом Януковича звинувачень в іншій політично вмотивованій справі - "справі Щербаня", я продовжую вимагати своєї особистої присутності на судових засіданнях з допитів всіх свідків", - пише екс-прем'єр.

"Проти сфальшованих актів про мою "відмову", неправдивих показів нібито "свідків" ГПУ, побудованих на словах третіх-четвертих-п‘ятих осіб або померлих людей, має бути моє власне слово, бо доказувати абсурдність звинувачення у вигаданій владою причетності до тяжкого злочину я збираюся  без огляду на своє здоров'я", - зазначає вона.

Нагадаємо, в лютому-березні 2013 року в суді на стадії досудового слідства "справи Щербаня" було допитано ряд свідків звинувачення і захисту. Тимошенко на допитах жодного разу не була присутня, хоча її захист неодноразово заявляв про бажання екс-прем'єра особисто брати в них участь.

Читайте також:

Тимошенко готова пожертвувати здоров'ям заради суду справи Щербаня, але не щодо ЄЕСУ

Фролова впевнена, що її підвищення не пов'язане з Тимошенко

Власенко вважає абсурдними заяви про затягування Тимошенко слідства в справі Щербаня

 

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...