Тимошенко хоче, щоб доставили її силою до суду, - Чорновіл

5 березня 2013 в 08:16

Тарас Чорновіл вважає, що екс-прем'єр робить все можливе, щоб її доставили на судове засідання примусово, щоб у черговий раз з'явилися синці.

tymoshka.jpg
Юлія Тимошенко

Народний депутат України VI скликання Тарас Чорновіл вважає, що коментарі та позиція пенітенціарної системи про доставку екс-прем'єра до суду більш переконливі, ніж розгублені коментарі захисника Сергія Власенка та інших прихильників Тимошенко.

Крім того, політик зазначив, що Юлія Тимошенко домагається, щоб пенітенціарна служба примусово доставила її до суду, щоб заявити про нові синці.

"Відверто кажучи, я очевидно не прихильник цього режиму і я був супротивником арешту Тимошенко. Думаю, влада була готова доставляти її в судове засідання і підстрахувалася дещо краще: ми бачимо матеріали, які надала пенітенціарна служба, в'їзд кортежу зі швидкою допомогою. Це демонструє те, що влада була готова привезти її до Києва, вони зробили досить заяв, вони досить чітко пояснили свої наміри доставити її до суду. Заява Власенка досить сумнівна. Але у нього і своїх проблем зараз вистачає, йому не до справи Тимошенко, його намагаються позбавити депутатського мандата, у нього дійсно серйозна загроза. А Юлія Тимошенко, мені здається, сьогодні шукає будь-які способи, щоб були синці. Щоб її насильно відвезли до Києва, або щоб якось заплутати ситуацію, щоб хоча б частина її прихильників вірила, що влада дійсно робить все, щоб її до Києва не доставити", - пояснив він.

Чорновіл зазначив, що пенітенціарна служба не буде примусово доставляти Тимошенко до суду. А екс-прем'єр у черговий раз пішла за перевіреним методом - неявки на судове засідання.

"Мені здається, що Тимошенко робить ставку на абсолютно помилковий метод захисту. Вона робить ставку виключно на політику. Вона прийняла логіку не прямої відмови, вона не каже ні "так", ні "ні", "дійте за законом". Якщо Юлія Тимошенко хоче бути присутньою на суді, вона повинна підписати певні документи, тому що вона зараз у лікарні. А вона відмовляється їх підписувати, вона не підтверджує того, що готова поїхати до суду. При її перевезенні ніхто не хоче брати відповідальності за її здоров'я, пенітенціарії не зобов'язані, Тимошенко сама не хоче. Вона вирішила знову використовувати свій найкращий спосіб захисту - напад. Тільки звинувачувати владу, тільки не брати участь у прямих процесуальних діях, робити якісь заяви і нічого більше", - сказав політик.

Крім того, він зазначив, що стан здоров'я Юлії Тимошенко ніколи не впливав на її працездатність. "Вона завжди працювала на знос. Хвороба не хвороба - це ролі ніколи не грало, і про ускладнення ніхто не думав. Якщо б вона хотіла брати участь у процесі, я не сумніваюся, що вона б у ньому участь брала", - додав Чорновіл.

Він вважає, що Тимошенко боїться їхати до суду тому що їй доведеться визнати, що вона платила бандитам, коли очолювала корпорації ЄЕСУ. "Можливо, її логіка дій ще і в тому, що вона дійсно розгублена, вона розуміє, що захищаючись у справі Щербаня, потрібно давати чіткі пояснення і докази, за що саме вона переказувала гроші на бандитські структури. Очевидно, потрібно визнати, що займалася вона нечистим бізнесом, потрібно визнати, що вона платила бандитам за покриття свого бізнесу, коли вона входила у свої структури, ЄЕСУ, входила в Донецьку область. На бандитському жаргоні, це називається "кришування" бізнесу. Ось їй потрібно буде в цьому зізнатися. Очевидно, що вона, з одного боку продовжує пікетування влади, з іншого боку, вона боїться увійти в сам процес, тому що щось треба відповідати", - зазначив Чорновіл.

Нагадаємо, 4 березня Тимошенко відмовилася від етапування до Києва.

Читайте також:

Тимошенко пропонували літак для доставки до суду

Німецькі медики розповіли, як можна відвезти Тимошенко в Київ

Тимошенко попросила спостерігачів від Європарламенту допомогти їй потрапити на суд у Київ

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Абориген 5 марта, 18:31 Мені видається,що Тимошенко дуже просто можна привезти до суду(якщо сильно хотіти).Просто треба зібрати лікаря,захисника,свідків(щоби засвідчити,що не силують),дочку погрузити всіх до відповідної машини швидкої(впевнений,що для ВІПів є найкращі закордонні зразки) під телекамери і все.Просто ніхто не хоче давати Тимошенко трибуну,тим більше в Києві.Там на суд прийдуть посли,журналісти-міжнародники і їх з залу засідань не вигонять.Уявіть собі бліду і хвору жертву репресій,яка з останніх сил бореться з диктаторським режимом.Чи вона портібна Януковичу та Пшонці в Києві?Ясно,що ні.Звичайно,немає прямих доказів її плати бандитам.Звідки вона могла знати,що ті "підприємці" бандити і є?Вона ніколи не буде зізнаватися,що співробітничала з ними,знаючи,що вони-кримінал.Тут пан Тарас трохи помиляється.Для Тимошенко поява у суді по Щербаню потрібна як повітря.Що там говорити вона вже давно обміркувала і думаю,що вона готова до будь-яких несподіванок.Особливо,якщо дійсно винна. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...