Топ Новини

Тігіпко заявив, що главу Пенсійного фонду змінювати не планує

23 березня 2012 в 16:01
Тігіпко зазначив, що за останні два місяці надходження зросли на 1 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а виплата пенсій здійснюється вчасно та в повному обсязі. Тому про кадрові зміни в ПФУ не йдеться.
tigipko.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Кабінет міністрів України не планує зміни в керівництві Пенсійного фонду України. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Робота Пенсійного фонду є ефективною. За останні два місяці надходження зросли на 1 мільярд гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року, виплата пенсій здійснюється вчасно і в повному обсязі. Борис Зайчук – висококваліфікований менеджер з великим досвідом роботи у Фонді і сучасним мисленням. Тому про кадрові зміні у ПФУ мова не йде», - зазначив Тігіпко.

Водночас, раніше джерело ZN.UA в Адміністрації президента повідомило, що найближчим часом головою правління ПФ на місце Зайчука буде призначено Олександра Шлапака.

Варто зазначити, що Шлапака з Тігіпком пов'язують давні робочі відносини. Зокрема, в 1993-1998 роках Шлапак обіймав керівні пости в комерційному банку «Приватбанк», очолюваному тоді Тігіпком.

У 1998-2000 роках Шлапак керував групою радників віце-прем'єр-міністра, посаду якого обіймав у той час Тігіпко. У 2000-2001 роках Шлапак був у Тігіпка заступником міністра економіки.

З січня 2003-го по лютий 2005-го, коли Тігіпко обіймав посаду голови НБУ, Шлапак також був його заступником.

Читайте також:

Тігіпко пролобіював призначення Шлапака головою Пенсійного фонду

Дефіцит Пенсійного фонду склав понад 30 млрд грн

Партія Тігіпка приєдналася до Партії регіонів

Дефіцит Пенсійного фонду росте на очах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...