The Times: Стережіться щура, загнаного в кут у Кремлі

7 грудня 2011 в 08:02
Путін розповідав, як у дитинстві загнав щура в кут і він, зрозумівши, що йому нікуди бігти, кинувся на нього, пише оглядач The Times Тоні Хелпін.

«Російській антикремлівській опозиції варто згадати цю історію зараз, коли вона кидає Путіну найсерйозніший виклик за його 11 років при владі», — вважає автор.

Щоправда, сам Путін розповів історію про щура, говорячи про свою гнучкість у стилі управління. Однак, на думку журналіста, «якщо його загнати в кут, Путін, швидше за все, перейде в контратаку і буде битися не на життя, а на смерть, замість того, щоб прислухатись до вимог і піти у відставку».

Путін отримав суворе виховання і пройшов навчання у КДБ, де сила завжди брала гору над моральністю. Його супротивникам загрожує реальна небезпека для їхнього життя і свободи. «Їхня єдина надія — зібрати критичну масу протестуючих, досить велику, щоб пересилити жорстокий ОМОН», — йдеться у статті.

Путін без докорів сумління застосує силу, щоб зберегти вулиці під контролем. Він впевнений, що Росія - дуже велика і значуща країна для того, щоб Захід довго на неї дувся, і що закордонні інвестори найвище ставлять стабільність, продовжує Хелпін.

У цій ситуації опозиція повинна не тільки деморалізувати режим, але й запропонувати альтернативний варіант, який стане популярним серед народу. На даний момент, на думку автора, жоден російський опозиціонер не здатний втілити невдоволення Путіним у власну популярність.

«Путін спробує діяти за принципом «розділяй і володарюй» — ізолювати своїх критиків і дискредитувати їх поодинці», — вважає автор. Опонентам Путіна доведеться позмагатися з ним у хитрості і витривалості.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...