The Times: ЄС повинен закрити Україні дорогу до Європи

14 жовтня 2011 в 09:33
Україна відзначила 20-річчя незалежності, але вирок Юлії Тимошенко - знак, що країна незначно відійшла від моделі арештів через свавілля і політичні показові процеси, пише The Times в редакційній статті.
euroflag__ukraine_DSC3124-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

ЄС не повинен укладати з Україною угоду про торгівлю та асоціацію, оскільки «тюремне ув'язнення лідера опозиції, очевидно, несумісне з приєднанням до європейської сім'ї народів», відзначає видання.

«Результат судової справи можна було б вважати фарсом, якби не шкода для самої Тимошенко та репутації України на дипломатичному рівні», - йдеться у статті.

Якщо Україна сподівається рано чи пізно вступити до ЄС, їй необхідно діяти відповідно до європейських критеріїв правосуддя, «а європейські політики повинні змусити розплачуватися за недотримання цих критеріїв».

The Times закликає уряди країн ЄС, не соромлячись, висловити своє обурення вироком Ю.Тимошенко.

Видання вважає, що Ю.Тимошенко - «навряд чи прапороносець свободи»: лідером «помаранчевої революції» вона стала «швидше завдяки своїй ефектній зовнішності, ніж особистому героїзму», а на посаді прем'єр-міністра «не була видатним діячем». Але те, як поводяться з Ю.Тимошенко тепер, «можна пояснити лише незграбними спробами вивести політичного суперника з числа конкурентів на виборах». Закон, який вона нібито порушила, - «рудимент радянської опіки».

«Янукович - недалека посередність з числа тих, хто у радянських державах-сателітах були покірними головами урядів. Але його черствість і репресії стривожили, схоже, навіть колишніх союзників у Росії», - зауважує видання.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...