Тейшейрі невтямки, чому Шустер не запрошує представників ЄС

4 листопада 2011 в 11:25
Голова представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра здивований тим фактом, що на шоу Савіка Шустера жодного разу не було подано ​​позицію легітимного представника ЄС.
teisheira_1tejsh_manuel_pinto_Jose_Teysheyrra_26.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це йдеться в листі європейського дипломата на ім'я С.Шустера, текстом якого володіє ZN.UA.

«Я звернув увагу, що останнім часом теми відносин ЄС-Україна широко обговорювалися у Ваших ток-шоу по п'ятницях, - пише Тейшейра. - Мене здивувало, що позиція Європейського Союзу у Ваших дискусіях не була презентована відповідним легітимним представником ЄС. Таким чином, у студії не було жодної людини, яка могла б компетентно пояснити позицію ЄС. У результаті в дебатах не вистачало однієї зі сторін-учасниць і, отже, вони були неповними. Ваших глядачів було позбавлено можливості безпосередньо почути позицію ЄС».

Посол також підкреслює, що 14 жовтня його запрошували на шоу С.Шустера, проте запрошення було скасовано в останню хвилину.

«Я готовий і з задоволенням візьму участь у подібній програмі, аби подати точку зору ЄС в питанні взаємин з Україною. Я вважаю, це головним чином було б корисно для Вашої аудиторії, громадян України, для того, щоб вони були краще поінформовані з цієї важливої для їх майбутнього теми», - пише дипломат.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...