Тернопільська облрада не змогла обрати новим головою свободівця. «Свобода» погрожує ініціювати дострокові вибори в області

23 листопада 2012 в 12:44
Екс-голова облради Олексій Кайда заявив, що депутати від ВО «Свободи» готові скласти мандати, а ця політична сила - обнулити виборчий список до облради і піти на дострокові вибори.

23 листопада депутати Тернопільської облради не змогли обрати нового голову. У бюлетень для таємного голосування була внесена одна кандидатура - депутата від ВО «Свобода» Василя Хомінця. Після провального голосування у «Свободі» заговорили про необхідність дострокових виборів в області.

Як повідомляє кореспондент ZN.UA, окрім «Свободи» Василя Хомінця підтримали депутати від УНП та «Нашої України», але 57 голосів зі 120 виявилося недостатньо, щоб цей кандидат став головою облради. Його не підтримали депутати від Партії регіонів і значна частина представників «Єдиного центру».

У кулуарах називалися прізвища різних претендентів на посаду, що представляють ВО «Свобода» як найбільшу фракцію в облраді (37 депутатів), - заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, підприємців Володимира Стаюри і Романа Навроцького. Однак свободівці зупинилися на кандидатурі Василя Хомінця, яку підтримав політвиконком ВО «Свобода».

- «Батьківщина» домагатиметься дострокових виборів Тернопільської облради

Після провального голосування за нового голову екс-голова облради Олексій Кайда заявив, що депутати від ВО «Свободи» готові скласти мандати, а ця політична сила - обнулити виборчий список до облради і піти на дострокові вибори.

Вибори нового голови Тернопільської облради стали необхідні тому, що депутати достроково припинили повноваження Олексія Кайди, якого Центральна виборча комісія зареєструвала народним депутатом України, обраним у 163 окрузі (Тернопіль).

Відповідно до закону «Про місцеве самоврядування», обов'язки голови облради поки виконуватиме перший заступник, представник «Єдиного центру» Сергій Тарашевський.

Як повідомляло ZN.UA, у дострокових виборах Тернопільської облради зацікавлена також «Батьківщина». Ця політична сила бажає повернути собі позиції, втрачені в 2009 році. За результатами тодішніх позачергових виборів (при низькій явці і букеті фальсифікацій) «Батьківщина» отримала в облраді всього 12 мандатів, від яких публічно відмовилася. На парламентських виборів Об'єднану опозицію підтримали 39% виборців області і на тлі цього успіху «Батьківщина» розраховує зміцнити позиції в облраді.

Читайте також:

Якщо перемога, то по всій вертикалі!

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...