Великі політсили скуповують місця в окружних виборчкомах у своїх "технічних" колег

29 серпня 2012 в 12:40
Великі політичні партії, які не отримали за підсумками жеребкування представництва в окружкомах, будуть «банально купувати» місця у партій, які його отримали. Вже зараз в офісах «технічних» партій шикуються черги.
cvk.jpg
cvk.gov.ua

Окружні виборчі комісії не зможуть працювати в тому складі, в якому їх сформувала Центральна виборча комісія, і будуть переформовані, впевнені в Комітеті виборців України (КВУ).

«Сьогодні останній день, коли окружні виборчі комісії мають зібратися на свої перші засідання. Станом на вчора майже половина їх не зібралася, тому що дуже часто там випадкові люди, яких просто не можна знайти», - повідомив голова правління КВУ Олександр Черненко на прес-конференції в середу, 29 серпня.

«Вже зараз очевидно, що своєчасно вони не зберуться в тому складі, в якому вони сформовані, і працювати просто не зможуть», - додав він.

Тому найближчим часом в окружних комісіях почнуться ротації. При цьому політичні партії, які не отримали за підсумками жеребкування представництва в окружкомах, будуть «банально купувати» місця у партій, які його отримали.

«Є така неофіційна інформація, що в одного діяча, більш-менш відомого, є печатки шести з 19 партій, які мають право подавати своїх представників в комісії. Вже зараз в офіс цього діяча дуже велика черга за цими печатками», - заявив Черненко.

- Жеребкування ЦВК призвело до несправедливого представництва партій в окружних комісіях

Як повідомлялося, за підсумками жеребкування, проведеного ЦВК, право на включення своїх кандидатур до складу окружних комісій крім п'яти парламентських фракцій отримали 19 партій з 81, які подали подання.

Зокрема, квоту на включення своїх членів у всі 225 окружкомів отримали партії «Молодь до влади» і «Братство», які висунули по 1 кандидату в мажоритарних округах, «Русь єдина» (3 кандидата), в 221 окружкомі - партія «Русское единство» (5 кандидатів), у 220-ти - «Союз анархістів України» (1 кандидат), у 212-ти - партія «Єдина Родина» (1 кандидат).

У той же час партії «УДАР» Віталія Кличка та ВО «Свобода» не матимуть жодного місця в складі окружкомів.

Читайте також:

Голова ЦВК: Кожна осудна політична сила здатна захистити результат на виборах

Партії «Удар» і «Свобода» залишилися без місць в окружних комісіях: жеребкування ЦВК

«Технічні» партії висувають кандидатів, щоб формувати комісії, — Магера

Голова ЦВК впевнений, що легітимність виборів поставлять під сумнів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...