Табачнику не страшна «сокира Януковича»: у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

18 травня 2011 в 13:03
Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявляє, що спокійно ставиться до можливої ​​своєї відставки. Про це він заявив у коментарі журналістам.
_650-430-znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема, коментуючи інформацію про недостатнє забезпечення шкіл підручниками, Д.Табачник зазначив, що державне замовлення було виконано на 100% у рамках тих коштів, які було виділено. "Але звичайно грошей на всі підручники не вистачає, тому не стовідсоткове забезпечення. Прокуратура підрахувала, що на 88%", - сказав міністр.

На уточнююче питання, як він ставиться до своєї можливої ​​відставки через це, Д.Табачник сказав: "Ви про це мрієте, але не робіть свої мрії надбанням дійсності. Я до цього ставлюся спокійно. Людина, яка єдина з усього уряду не потребує за державні гроші ділянку на Байковому
цвинтарі, оскільки має там сімейний вже 150 років, нічого в Києві не боїться".

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура знайшла порушення у діяльності Міносвіти. Так, у відповіді на запит віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка заступник генпрокурора Віктор Занфіров повідомив, що у міністерстві не забезпечено належного виконання повноважень щодо випуску підручників і посібників для школярів. Відзначається, що в цілому у 2010 році держзамовлення з видання підручників та навчальних посібників не виконано у кількості 171 тис. примірників. За даними Генпрокуратури, держзамовлення за підручниками було сформовано неналежно, а пропозиції освітніх закладів щодо реальної потреби регіонів не враховувалися.

Зокрема, букварів російською мовою надруковано на 65 тисяч примірників більше, ніж потрібно. Однак таких підручників українською випущено на 83,4% менше. Також на 86,4 тис. примірників більше від замовлень регіонів надруковано підручників "Вступ до історії України" для учнів 5 класів, а підручників для учнів 2 класів замовлено та надруковано тільки 40,5% від фактичної потреби.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...