Табачник сховався від відставки на лікарняному

7 грудня 2012 в 18:16
Глава Міносвіти спровокував класичну бюрократичну колізію. Перед указом про його звільнення з посади Табачник пішов на лікарняний, передавши повноваження своєму заступнику.
tabachnik_02.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Звільнений глава Міністерства освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник розраховує повернутися на свою посаду. Про це в статті для ZN.UA пишуть оглядачі Оксана Онищенко та Лідія Суржик.

Як відомо, 3 грудня президент підписав указ «Про звільнення Д.Табачника з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту України» у зв'язку з обранням його народним депутатом.

Однак Табачник також підписав наказ від того ж 3 грудня «Про тимчасове покладення виконання обов'язків». Текст його дуже короткий: «У зв'язку з моєю хворобою наказую покласти тимчасове виконання обов'язків міністра освіти і науки, молоді та спорту України на першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Суліму Євгена Миколайовича». І підпис — «Міністр Д. Табачник».

Автори статті відзначають, що міністр спровокував класичну бюрократичну колізію. «Звичайно, Табачник завжди може викрутитися і сказати, що написав цей наказ за хвилину до того, як поставив свій підпис президент. І навіть показати лікарняний. Але сам по собі цей документ симптоматичний. Людина, яка з хвилини на хвилину чекає відставки або й взагалі не відає про свою долю, не видає таких наказів. Такі накази залишає людина, яка знає подальший сценарій», - зазначають оглядачі.

«Ключові слова тут — «тимчасово» і «у зв’язку з моєю хворобою». Можливо, екс-міністр через хворобу не пам’ятає, що обраний депутатом і написав заяву про звільнення? Чи посилає таким чином іронічну «вєстачку» своїм підлеглим, аби не розслаблялися й чекали шефа назад, у рідні стіни?», - йдеться в статті.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Оксани Онищенко та Лідії Суржик «Карти однієї масті, чи зачинилися двері за Табачником у Міносвіти?».

Читайте також:

У Києві пройшла акція «Давай, до побачення» з нагоди відставки уряду Азарова (ВІДЕО)

Новий законопроект про вищу освіту розширить автономію вузів

Табачник нарешті призначив нового ректора Донецького університету

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...