Топ Новини

"Свобода" вимагає інформацію про національність депутатів 5

22 березня 2013 в 13:20

Володимир Рибак оголосив запит депутатів фракції "Свобода" Едуарда Леонова і Андрія Мохника "щодо суспільноважливої інформації про національність 445 народних депутатів Верховної Ради 7-го скликання".

Депутати фракції "Свобода" просять голову Верховної Ради України Володимира Рибака надати інформацію про національність депутатів парламенту.

На засіданні у п'ятницю, 22 березня Рибак оголосив запит депутатів фракції "Свобода" Едуарда Леонова і Андрія Мохника "щодо суспільноважливої інформації про національність 445 народних депутатів Верховної Ради 7-го скликання".

Зазначимо, що в останні дні на сесії парламенту під час виступів деяких представників фракції "Свобода" члени фракцій Партії регіонів і КПУ скандували: "Фашист! Фашист!". До таких дій вони почали вдаватися після того, як опозиційні депутати викрикували: "Українська! Українська!" під час виступів представників цих політичних сил російською мовою.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пояснив, що партійна програма партії "Свобода" має багато спільного з програмою Націонал-соціалістичної партії Німеччини 40-х років. Він також сказав, що у висновках ПАРЄ і Європарламенту містяться застереження у зв'язку з потраплянням у Верховну Раду політичних сил право-радикального спрямування.

Крім того, у грудні 2012 в Україні вибухнув скандал на національному ґрунті також через представників "Свободи".

Тоді народний депутат фракції "Свобода" Ігор Мірошниченко назвав американську зірку українського походження Мілу Куніс "жидівкою", що викликало бурхливе обговорення в соціальних мережах і в пресі. Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що вживання слова "жид" відповідає нормам української мови.

Крім того, свободівці неодноразово заявляли, що мають намір повернути графу "національність" у паспорт.

Читайте також:

"Свобода" буде судитися через звинувачення в "фашизмі"

Лавринович скасував дозвіл Мін'юсту називати євреїв жидами

Автор закону про мови запропонував Раді заборонити висловлювання "жид", "хохол" і "москаль"

"Свобода" має намір повернути графу "національність". Комуністи підтримують

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
5 коментарів
  • Cfirj 30 марта, 21:12 Андрій Ільєнко на жидівській передачі відбиває атаку жидівських тарганів Гєпи, Шустєра та інших масонів. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Смартфон Haplogroup Apps 23 марта, 05:36 Нація є стійка спільність людей, що історично склалася, виникла на основі спільності мови, території, економічного життя і психічного складу, який проявляється у спільності культури Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • комент 23 марта, 05:09 Гаплогруппа?, а не нація. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Миколай 22 марта, 15:21 Запит, звичайно, робити можна. Але повернення графи про національність в паспорт - це дурниця. Хіба, щоб ткнуни в рило російському шовіністу (в першу чергу тому ж путіну) ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Ksushaplus 22 марта, 14:33 Цікаво, який процент титульної націїї у владі? Мабуть дууууже незначний! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...