"Свобода" подала до суду на ПР і КПУ через "фашистів"

29 квітня 2013 в 11:46

Представники ВО "Свобода" вважають образливим крики "фашисти" на їхню адресу і подали позов до суду на "регіоналів" і комуністів.

Фракція ВО "Свобода" подала судовий позов за крики "фашисти" на адресу її народних депутатів у Верховній Раді. Про це заявив свободівець Олег Махніцький.

"Смішно, що за вимогу дотримуватися Конституції кричать "фашисти". "Свобода" нікому не обмежує права. Згідно з 10-ю статтею Конституції - державною мовою є українська. Навіть закон Колесніченка, який був проголосований у неконституційний спосіб, також свідчить, що в органах державної влади використовується державна мова. Державні службовці зобов'язані говорити українською", - зазначив свободівець.

Разом з тим він підкреслив: не можна ігнорувати порушення Конституції.

"І саме через таку принципову позицію та протидію з'явилися ці "фашисти". За крики "фашисти" у наш бік нами підготовлено позов до суду", - заявив Махніцький.

Також свободівець повідомив, що позов вже подано "в порядку цивільного судочинства щодо захисту честі та гідності".

За словами Махніцького, у своєму позові "Свобода" скаржиться на тих, "хто офіційно висловлював позицію, що "Свобода" - це фашисти: Єфремов, Богословська і Симоненко".

Нагадаємо, 19 березня депутати фракції "Свобода" обсвистіли заяву лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова російською мовою. Під час його виступу "свободівці" скандували "Українська!", вимагаючи, щоб він перейшов на державну мову.

У відповідь регіонали почали скандувати "Фашист!" під час виступу Олега Тягнибока, що спровокувало бійку в парламенті.

Читайте також:

Регіонали і надалі будуть виступати у Верховній Раді російською мовою

У Раді сталася бійка: регіонали обізвали Тягнибока "фашистом"

Спікер пообіцяв виступати в Раді українською, щоб не розпалювати конфлікт

Главком
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...