Топ Новини

"Свобода" хоче на референдумі ліквідувати автономію Криму

15 лютого 2013 в 08:28

ВО "Свобода" має намір винести на референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний.

Один з пунктів чинної програми ВО "Свобода" передбачає винесення на всеукраїнський референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний і скасування спеціального статусу міста Севастополя, повідомили у прес-службі партії.

На думку "Свободи" одне тільки перетворення "Верховної Ради АРК" у Кримську обласну раду дає пряму річну економію близько 2 млн грн тільки на фонді заробітної плати з нарахуваннями голів постійних комісій ВР АРК, які у всіх областях працюють на громадських засадах.

"На наше переконання, єдиний порятунок - негайна ліквідація кримської автономії", - відзначає прес-служба політсили.

Нагадаємо, що в лютому 2010 року Кримська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" повідомила, що вважає антиконституційним рішення про перейменування Верховної Ради Автономної Республіки Крим у Верховну Раду АРК.

Від Генеральної прокуратури "свободівці" вимагали опротестувати рішення кримського парламенту і здійснити заходи прокурорського реагування на порушення законодавства з боку посадових осіб і депутатів парламенту автономії.

Читайте також:

Крим ліквідує своє представництво у Москві

Плато Ай-Петрі у Криму може отримати статус заповідної зони, - Мінкурортів АРК

Парламент Криму хоче отримати право законодавчої ініціативи

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Кирпи 15 февраля, 15:52 Крымские чиновники из святынь крымских караимов устроили себе кормушку, а караимов от туда выселяют, отказывают им в их ЗАКОННОМ праве сохранять и представлять свою культуру! Отобранные у народа советской властью святыни караимов Джуфт(Чуфут) Кале и Мангуп Кале(до сих пор не возвращены) сейчас приносят доход около 7 млн. грн. в год. Эти деньги до бюджета не доходят, а разворовываются на местном уровне.\ На караимских древних кладбищах постоянно промышляют зарубежные археологи (из Израиля и России и не бесплатно), которые грабят и разрушают могилы и памятники. Караимам же в этом году крымским парламентом официально отказано в сохранении своих святынь: "Кто в Верховной Раде Крыма хочет лишить караимов Родины?" http://kale.at.ua/news/kto_v_verkhovnoj_rade_kryma_khochet_lishit_karaimov_rodiny/2013-02-05-220 По этому, в плане уравнения чиновничьей нагрузки в АРК с областями Украины полностью поддерживаю Свободу! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...