Світовий конгрес українців направить на парламентські вибори 300 спостерігачів

22 жовтня 2012 в 09:21
Від Світового конгресу українців спостерігати за виборами в Україні будуть 300 осіб з 20 країн світу. Спостерігачі також проведуть моніторинг в українських посольствах і консульствах всього світу.

Світовий конгрес українців (СКУ) направляє 300 міжнародних спостерігачів для моніторингу парламентських виборів в Україні, які пройдуть 28 жовтня. За виборчим процесом в усіх областях України будуть стежити спостерігачі з 20 країн світу, повідомляється на офіційному сайті СКУ.

«Метою короткострокової місії СКУ зі спостереження за виборами є забезпечення більш відкритого і прозорого виборчого процесу в Україні», - заявив президент СКУ Евген Чолій.

Спостерігачі також проведуть моніторинг в українських посольствах і консульствах всього світу, у тому числі в Оттаві і Торонто в Канаді і в Вашингтоні та Нью-Йорку у США, де громадяни України також матимуть можливість проголосувати.

Місію очолюють співголови Тамара Галло-Олексій, президент Українського конгресового комітету Америки (УККА), і Павло Грод, президент Конгресу українців Канади (КУК). УККА та КУК, які діють спільно з канадсько-українським фондом (КУФ), попередньо об'єднали свої місії під егідою СКУ для консолідації досвіду спостереження за виборами і максимальної ефективності. Місія СКУ також буде включати роботу довготермінових спостерігачів КУК/КУФ, які здійснюють спостереження в Україні спочатку липня.

Головним спостерігачем місії СКУ є колишній посол Канади в Україні Дерек Фрейзер.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія України вже зареєструвала 2015 міжнародних спостерігачів.

Читайте також:

В Україні за виборами будуть спостерігати представники російського ЦВК

Спостерігачі від СНД вже оцінили виборчий процес в Україні як «нормальний»

Азаров нічого не чув про претензії міжнародних спостерігачів

Міжнародні спостерігачі виявили, що Партія регіонів лідирує в застосуванні адмінресурсу

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...