Свідок звинувачення став на бік Тимошенко

15 серпня 2011 в 07:51
В Інституті держави й права ім.Корецкого розцінюють газові директиви прем'єр-міністра Юлії Тимошенко як засіб реалізації її повноважень.
tymoshenko_eb1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив заступник глави інституту Володимир Нагребельний під час допиту в Печерському суді в справі Тимошенко в понеділок, 15 серпня.

За його словами, в українському законодавстві чітко не визначено поняття директив, а "цей термін в енциклопедії має близько 10 синонімів".

'Крім того, у нас, на превеликий жаль, (у законодавстві) виписані повноваження, але відсутній спосіб реалізації цих повноважень. У даному випадку я вважаю це (директиви) способом реалізації повноважень прем'єр-міністра", - сказав експерт.

При цьому В. Нагребельний не вважає надання таких вказівок від глави уряду втручанням у діяльність "Нафтогазу".

"Якщо б прем'єр-міністр давав вказівки, скажімо, приватному акціонерному товариству "Житомирська панчішна фабрика», це було б втручанням у господарську діяльність та кваліфікувалося б як перевищення повноважень. Проте 'Нафтогаз" - це особливий суб'єкт господарювання, який перебуває в сфері управління Кабінету міністрів", - сказав він.

Крім того, В. Нагребельний зазначив, що Ю. Тимошенко не видавала директиви "Нафтогазу" на підписання контрактів, а давала вказівки тільки на перемови, на що мала право.

В. Нагребельний також відмітив, що чинні газові контракти дійсні та правомірні, оскільки їх не скасовано в судовому порядку.

Він також висловив протест проти того, щоб його допитували як свідка, оскільки, за його совами, має бути допитаний як експерт, бо не знає обставин справи та працював з документами лише відповідно до запитів прокуратури.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини