Топ Новини

Свідок у справі Луценка заплутався у свідченнях

17 жовтня 2011 в 11:00
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє, що перебував у відпустці у той день, коли його колишній заступник Михайло Клюєв, екс-міністр нібито зустрічався зі своїм замом і передав йому документи на свого водія.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Свідок у своїх свідченнях заявив, що Ю.Луценко особисто у своєму кабінеті дав йому вказівки та документи з нарахування стажу водієві екс-міністра Леоніду Приступлюку.

За словами свідка, він часто заходив до приймальні міністра, тому зараз не може пригадати, хто саме бачив його того разу.

Ю.Луценко попросив суд продемонструвати свідкові деякі документи, після чого запитав: «Скажіть, будь ласка, суду, як ви змогли зустрічатися з міністром 31 жовтня, якщо міністр з 30 числа був у відпустці. І скажіть, хто вам на досудовому сказав дати неправдиві свідчення? Як ви могли розмовляти з Ю.Луценком, якщо Ю.Луценко у той час був у літаку дорогою до Англії?»

«Я не знаю», - відповів М.Клюєв.

За словами свідка, про ту зустріч у кабінеті він розповідав слідчому Генпрокуратури.

«Я не можу нічого стверджувати. Я дав свідчення, як згадав, як все відбувалося. Ще б п'ять років пройшло, тоді б запитали», - сказав він.

 

Нагадаємо, під час судового засідання у справі Ю.Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього буде допитано свідків з боку захисту.

Всі, які свідки виступили раніше, стали на бік Ю.Луценка.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...