Свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

3 жовтня 2011 в 08:25
Свідок у справі екс-міністра МВС Юрія Луценка Микола Курко, який у лютому 2005 року обіймав посаду начальника Департаменту роботи з персоналом МВС України, відмовився від своїх свідчень у прокуратурі у справі екс-глави МВС Юрія Луценка.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

М.Курко підтвердив, що в лютому 2005 року підписував висновок про прийняття на службу Леоніда Приступлюка, підготовлений відділом з комплектування Центрального апарату МВС.

Адвокат Олексій Баганець, допитуючи М.Курка, поставив пряме запитання: «Міністр Ю.Луценко або керівник апарату міністра Мельник давали Вам вказівки, на яку посаду призначати Приступлюка?». М.Курко відповів: «Ні, не давали».

За словами свідка, порушень закону при прийомі на службу Л.Приступлюка не було.

Окрім того, за словами свідка, діє постанова Кабінету Міністрів України про присвоєння звань, тому присвоєння звань Приступлюку було законним.

Адвокат Баганець також у питанні уточнив у свідка: «Коли Ви оформляли Л.Приступлюка на службу у МВС, знали, що він буде працювати водієм міністра?». М.Курко відповів: «Ні, не знав».

З допиту стає зрозуміло, що сьогоднішні свідчення свідка М.Курка в суді радикально відрізняються від свідчень, зафіксованих прокуратурою у протоколах допитів, зазначає прес-служба «НС».

О.Баганець також поцікавився у свідка, чи вживав він на допитах термін «Чистка кадрів». Свідок Курко відповів: «Це якийсь сталінський термін, я не мав би вживати такого. А так - заміна кадрів».

Нагадаємо, під час останнього судового засідання, яке відбулося 29 вересня, свідок у справі Ю.Луценка, колишній старший оперуповноважений з особового складу першого відділу четвертого управління Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС Валерій Морецький заявив, що порушення законодавства при прийомі на роботу водієм екс-міністра Леоніда Приступлюка відсутні.

Нещодавно свідок і колишній чиновник Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС Микола Сорока відмовився від своїх попередніх свідчень, які записано у протоколах прокуратури.

Пенсіонер Микола Сидоренко, який проходить як постраждалий у справі проти екс-голови МВС України Юрія Луценка, на допиті у Печерському районному суді заявив, що не має претензій особисто до екс-міністра в зв’язку з тим, що не зміг отримати житло в порядку пільгової черги.

 

Заступник начальника Управління працевлаштування кадрів МВС Сергій Шумило, який проходить свідком у справі підтвердив, що чинне законодавство не забороняло брати водія екс-міністра Ю.Луценка Леоніда Приступлюка на службу до центрального апарату МВС у віці 47 років.

 

Валентин Давиденко, помічник колишнього першого заступника глави Служби безпеки України Володимира Сацюка, заявив на допиті в суді про те, що більше не вважає себе постраждалим у справі Луценка.

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...