Топ Новини

Свідок у справі Луценка: В прокуратурі мене допитували вночі

10 жовтня 2011 в 09:37
Свідок у справі екс-міністра Юрия Луценка, колишній керівник апарату МВС Володимир Шаповал розповів, що його допитували в прокуратурі вночі. Про це він повідомив у ході судового слідства.
Lucenko__web_1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, слідчий не погодився перенести допит на інший час.

"Мене здивувало, чому мене взагалі викликали, і, по-друге, мене здивувало, що допит – вночі … Слідчий сказав – зараз приїжджайте. Я спитав його, чи можна завтра, але він відповів "ні, приїдьте зараз". Я з дороги був, приїхав у прокуратуру, там мене допитали", - розповів свідок.

За його словами, допит проводився до 11-ої вечора, тоді як в протоколі зазначено, що допит тривав лише з сьомої до восьмої.

Шаповал зазначив, що в прокуратурі використовували недозволені методи допиту: слідчий вступав у суперечку зі свідком, дискутуючи на тему "чи може Луценко бути міністром", якщо і "Цушко був".

За словами В.Шаповала, в прокуратурі він зазнав психологічного тиску від слідчих. В кімнаті сиділо двоє співробітників прокуратури, один із яких ставив питання, а інший записував відповіді. Коли ж свідок ознайомився з протоколом допиту, побачив багато розбіжностей та попросив переписати весь текст.

На питання прокурора Віктора Клименка про те, чи реалізував свідок право ознайомитись з виправленим протоколом, він сказав:

"Я реалізував, але був стомлений і дорогою, і допитом".

Водночас свідок не зміг пояснити, чому деяких питань не було зазначено в протоколі, а також чому там був записаний лише один зі слідчих.

Окрім того, В.Шаповал зазначив, що він є непричетним до жодного з епізодів, за якими звинувачують Ю.Луценка.

Як повідомляло ZN.UA., свідок з боку обвинувачення у справі екс-міністра Ю.Луценка, колишній заступник начальника апарату міністра МВС Валерій Мельник, на минулому засіданні суду відмовився від своїх свідчень, записаних раніше в Генпрокуратурі.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...