Топ Новини

Свідок у справі Луценка давав різні свідчення через те, що був хворий

28 жовтня 2011 в 06:55
Сьогодні в Печерському суді триває засідання у справі екс-міністра МВС Юрія Луценка.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба Народної самооборони.

На засіданні відсутній адвокат водія екс-міністра Л.Приступлюка Сергій Поліщук. За словами Приступлюка, той знаходиться в Тернополі, але засідання можна продовжити і без нього.

Суд продовжив допит свідка Володимира Криволапчука , який вчора був перерваний через зайнятість членів судової колегії.

За словами Криволапчука, відмінність в його показах, даних у досудовому слідстві у прокуратурі та в суді, полягає в тому, що його на допити викликали з лікування. За його словами, це могло вплинути на свідчення, які він давав прокуратурі.

«Я був у Миргороді. Мене неодноразово запрошували для прибуття в Генпрокуратуру. Мені було тяжко взимку їхати з Миргороду, адже я керував автомобілем», - зазначив він.

Прокурор Віктор Клименко декілька разів перепитував свідка з приводу того, як це вплинуло на правдивість показів на допиті, на що Луценко заявив: «Я прошу зняти повторне питання. Прокурори зранку або чистять вуха компотом, тоді треба яблука виймати, або не розуміють покази свідка».

У ході допиту стороною захисту свідок Володимир Криволапчук говорить про законність усіх дій, що стосувалися водія екс-міністра.

Нагадаємо, Ю. Луценко вже більше трьохсот днів утримується під вартою в СІЗО. Вчора він у черговий раз просив забезпечити йому лікування в умовах стаціонару. «Останні сім днів я засинаю тільки після прийняття знеболюючих», - зазначав він.

При цьому Ю. Луценко запропонував суду винести окрему ухвалу, яка повинна зобов'язати призначити йому лікуючого лікаря і провести комплексне лікування. «Це можна зробити без відриву від процесу. Я зацікавлений в тому, щоб засідання проводилися, але я зацікавлений і в тому, щоб дочекатися вироку живим», - підсумував Ю. Луценко.

Суд у відповідь прийняв ухвалу, якою звернув увагу керівництва СІЗО на скарги Ю. Луценка на недостатнє лікування.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...