Свідок у справі Щербаня стверджує, що Тимошенко заплатила за вбивство 3 млн доларів

15 лютого 2013 в 12:31

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко перерахувала кримінальному авторитету Матросу за вбивство народного депутата Євгена Щербаня три мільйони доларів.

Свідок у кримінальному провадженні про вбивство народного депутата Євгена Щербаня Сергій Зайцев, посилаючись на слова колишнього радника екс-прем'єра України Павла Лазаренка Петра Кириченка, розповів, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко заплатила за вбивство Щербаня 3 млн дол.

За словами Зайцева, Тимошенко подумала, що для неї є загроза з боку Щербаня, коли знайшла у себе під стільцем торт із запискою "Привіт із Донецька. Наступного разу це може бути не торт". "Вона дуже злякалася і побігла розповідати Лазаренку. Він сприйняв загрозу її життю як реальну", - сказав свідок.

Крім цього, Зайців розповів, що Кириченко говорив йому про оплату вбивства Щербаня. "Він сказав: "Тимошенко сплатила трійку". Він мав на увазі, що Тимошенко дала три мільйони доларів Матросу", - сказав Зайцев.

Ця розмова, за його словами, відбулася між ним і Кириченком 30 листопада 1998 року.

Також він повідомив, що була ще одна розмова між ним і Павлом Лазаренком, що стосується оплати послуг Матроса. Він сказав, що перерахував йому за Щербаня мільйон за торгівлю зерном", - сказав Зайцев.

Нагадаємо, 14 лютого ключовий свідок звинувачення дав вільні свідчення у суді у справі проти Тимошенко. При цьому Мар'їнков визнав, що особисто з Тимошенко не знайомий. У своїх свідченнях він здебільшого посилався на слова інших людей, а не на те, що сам чув.

У січні Генеральна прокуратура вручила Юлії Тимошенко офіційне повідомлення про те, що її разом з Павлом Лазаренком підозрюють в організації умисного вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році.

За версією слідства, Тимошенко і Лазаренко замовили вбивство Щербаня угрупованню кілерів через неможливість поділити ринок газу в Донецькій області.

Сама Тимошенко заявила, що президент Віктор Янукович намагається списати на неї свої злочини, щоб не допустити до президентських виборів 2015 року.

Читайте також:

Свідок у "справі Щербаня" розповів про мотиви вбивства

Свідок у "справі Щербаня" виявився корінним жителем Донецька

Свідок у "справі Щербаня" розповів, кого повинні були вбити наступним

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...