Топ Новини

Свідок у "справі Щербаня" розповів, чому 10 років мовчав про Тимошенко

14 лютого 2013 в 12:21

Свідок у справі про вбивство депутата Щербаня стверджує, що він не акцентував свою увагу на екс-прем'єрі тому, що нею тоді не цікавилося слідство.

Игорь Марьинков
Ігор Мар'їнков

Свідок Ігор Мар'їнков під час допиту розповів, чому прізвище Юлії Тимошенко у справі про вбивство Євгена Щербаня спливло тільки зараз.

Захисник Сергій Власенко поцікавився у Мар'їнкова, чи був присутній той особисто на хоча б одній з описаних ним зустрічей Павла Лазаренка або Тимошенко з іншими фігурантами справи. Свідок визнав, що не був. Також він визнав, що не був знайомий ані з Тимошенко, ані з Лазаренком, ні з Кириченком.

Власенко поцікавився, чому прізвище Тимошенко не фігурувало в його свідченнях раніше. "Тоді мені відразу сказали, що "Тимошенко нас не цікавить". Так, у них стався розкол у "Громаді", вона створила свою партію, сіла віце-прем'єром собі спокійно, ходила пила чай із Кучмою. Думаю, і не тільки чай, і не тільки пила", - сказав він.

Мар'їнков підкреслив, що через це і не акцентував свої свідчення на Тимошенко.

На уточнююче питання Власенка, чи означає це, що він багато років приховував важливу для слідства інформацію, свідок сказав: "Хочете, вважайте так, десь лукавив"."А чому зараз не лукавите?", - запитав захисник. "Я думаю, що правда колись повинна восторжествувати", - відповів свідок.

"Тобто, ви брехали 10 років слідству, а зараз вирішили, щоб правда перемогла?", - запитав Власенко. Після цього Власенко попросив Мар'їнкова описати Тимошенко, коли він бачив її у готелі Національний. "Коси у неї не було, блондинкою не була, маленька, зачіска у неї була до плечей. У костюмі, Луї Вітон напевно, туфельки сантиметрів 15-17, Шанель пахла", - сказав він.

Раніше повідомлялося про те, що Мар'їнков на засіданні Апеляційного суду назвав мотивами вбивства Євгена Щербаня бізнесові інтереси.

Напередодні ключовий свідок звинувачення дав вільні свідчення у суді у справі проти Тимошенко. При цьому Мар'їнков визнав, що особисто з Тимошенко не знайомий. У своїх свідченнях він здебільшого посилався на слова інших людей, а не на те, що сам чув.

У січні Генеральна прокуратура вручила Юлії Тимошенко офіційне повідомлення про те, що її разом з Павлом Лазаренком підозрюють в організації умисного вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році.

За версією слідства, Тимошенко і Лазаренка замовили вбивство Щербаня угрупованню кілерів через неможливість поділити ринок газу в Донецькій області.

Сама Тимошенко заявила, що президент Віктор Янукович намагається списати на неї свої злочини, щоб не допустити до президентських виборів 2015 року.

Читайте також:

Свідок у справі Щербаня" розповів про мотиви вбивства

Свідок у "справі Щербаня" виявився корінним жителем Донецька

Чоловік Тимошенко пов'язав вбивство Щербаня з президентством Януковича

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...