Судмедекспертиза визнала хворобу Тимошенко не важкою і не небезпечною для життя

23 липня 2012 в 08:09
Cудмедексперти не бачать медичних протипоказань щодо участі Тимошенко в заходах поза межами медичного закладу.
636555216.jpg
Фото: з офіційної сторінки Юлії Тимошенко у Facebook

Виявлені під час судмедекспертизи захворювання в екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко є хронічними, не важкими і не загрожують її життю.

Відповідний висновок судово-медичної експертизи, проведеної з медичної документації Юлії Тимошенко, зачитав головуючий суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський 23 липня на судовому засіданні у справі ЄЕСУ.

- Суд Тимошенко щодо ЄЕСУ перенесли на 31 липня

За його словами, судмедексперти встановили, що стан здоров'я Тимошенко стабільно задовільний. Стан здоров'я екс-прем'єра не заважає їй сприймати усну і письмову інформацію, процитував Садовський висновок експертів.

Крім того, суддя, цитуючи результати експертизи, зазначив, що судмедексперти не бачать медичних протипоказань щодо участі Тимошенко в заходах поза межами медичного закладу.

Представники державного обвинувачення попросили суддю перенести слухання, і дати можливість Тимошенко ознайомитися з матеріалами судмедекспертизи.

Нагадаємо, адвокат екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що за даними Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи Юлію Тимошенко можна доставити до суду.

Раніше Київський райсуд постановив призначити Тимошенко проведення судмедекспертизи стану її здоров'я, яка повинна дати відповідь, чи має обвинувачена медичні протипоказання до участі в судових засіданнях. Проведення судмедекспертизи було доручено Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Оскільки екс-прем'єр відмовилася від огляду судово-медичними експертами, експертиза проводилася шляхом вивчення експертами медичної документації Юлії Тимошенко, завірені копії якої суд зобов'язав надати адміністрації Качанівської колонії ЦКЛ № 5.

Читайте також:

Біля суду у справі ЄЕСУ побилися прихильники і противники Тимошенко

Тимошенко попросила медиків активізувати її реабілітаційні процедури

Тимошенко лікують гормонами і перестали давати знеболююче

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...