Суддю Кірєєва викликають у Верховну Раду

9 квітня 2013 в 18:31

Кірєєв на суді над Тимошенко неодноразово заявляв, що Власенко є захисником, а не адвокатом.

_kireev__DSC0708_web.jpg
Родіон Кірєєв
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування фактів перегляду волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року, має намір викликати на засідання суддю Родіона Кірєєва і члена Вищої ради юстиції Лідію Ізовітову за фактом незаконного позбавлення депутатського мандата Сергія Власенка.

"Я, як голова тимчасової слідчої комісії, народний депутат України звернуся до них", - сказав народний депутат України (фракція "Батьківщина") Арсен Аваков.

Слідча комісія розглядала питання про незаконне позбавлення депутатського мандата Власенка, проте на засіданні комісії були присутні лише представники опозиції, і кворуму не було.

Під час засідання Власенко зазначив, що суддю Кірєєва необхідно викликати на засідання комісії, оскільки він під час засідання суду, який розглядав кримінальну справу екс-прем'єра Тимошенко, не раз заявляв, що Власенко є захисником, а не адвокатом.

Як повідомлялося, Власенко є захисником екс-прем'єра Тимошенко у низці кримінальних справ. При цьому він сам неодноразово підкреслював, що не є адвокатом, а захисником екс-прем'єра. В той же час Власенко був народним депутатом від "Батьківщини".

С.Власенко 22 лютого 2013 року заявив, що подав заяву у Рада адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що згідно з чинним законодавством право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подачі заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

6 березня 2013 року ВАСУ позбавив Власенка депутатського мандата, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака.

Власенко заявив, що має намір оскаржити рішення ВАСУ в ЄСПЛ.

Читайте також:

Власенко має намір повернути собі депутатський мандат

"Батьківщина" пообіцяла Кірєєву лаву підсудних замість суддівської мантії

"Батьківщина" назвала Фролову й Кузьміна Бонні і Клайдом на службі у генпрокурора

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...