Судді попросили в Януковича півмільярда на зарплати

15 травня 2012 в 11:16
Зарплата суддів залежить від стягнення судового збору, однак надходжень не вистачає. Судді просять фінансування прямо з бюджету.

Державна судова адміністрація України звернулася до президента Віктора Януковича з проханням забезпечити належну оплату праці працівників апаратів судів у 2012 році і передбачити на це в загальному фонді державного бюджету збільшення витрат у розмірі 473,8 млн грн.

Як повідомляє прес-служба судової адміністрації, голова Державної судової адміністрації Руслан Кирилюк звернувся до президента з листом щодо критичної ситуації з фінансуванням видатків на оплату праці працівників апаратів місцевих та апеляційних судів та необхідності забезпечення здійснення видатків на оплату праці виключно за рахунок коштів загального фонду держбюджету.

«Під час формування проекту держбюджету на 2012 рік Державна судова адміністрація обговорювала питання щодо дефіциту видатків загального фонду державного бюджету на оплату праці разом з нарахуваннями. При цьому фінансування частини витрат на оплату праці передбачалося із спеціального фонду державного бюджету України за рахунок надходжень коштів від справляння судового збору», - наголошується в повідомленні.

У 2012 році середня зарплата українських суддів збільшиться більш ніж удвічі

Разом з тим, згідно з інформацією, фактичне надходження коштів від сплати судового збору за період з початку року значно менше запланованих показників, а прогнозований дефіцит коштів на кінець поточного року складе близько 770 млн грн.

У зв'язку з цим Кирилюк звернувся до президента щодо надання доручення Кабінету міністрів про нагальну розробку проекту закону «Про внесення змін до закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», в якому необхідно передбачити фінансування витрат в сумі 1,3 млрд грн на оплату праці працівників апаратів судів та нарахування до фонду заробітної плати 473,8 млн грн виключно за рахунок загального фонду державного бюджету.

Читайте також:

Кабмін дозволить роботодавцям не платити зарплату студентам


Борги із зарплат зростають і досягли 1,069 млрд грн

Всього 100 тисяч українців офіційно заробляють більше 18 тис. грн на місяць

У деяких областях України виплата соцдопомоги скоротилася у 2011 році у два рази

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...