Топ Новини

Суд знову залишив Іващенка під вартою

23 листопада 2011 в 18:16
Апеляційний суд Києва залишив без розгляду скаргу колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка на постанову Печерського суду, якою його залишили під вартою. Про це повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.
ivashenko.jpg
tochka.net

Він нагадав, що наприкінці серпня підсудний направив до апеляційного суду скаргу на ухвалу Печерського суду, якою йому було відмовлено у задоволенні клопотання про перебування в залі судового засідання поза межами клітки для заарештованих.

Іващенко зазначив, що особисто бажає взяти участь у розгляді його апеляції за участю його захисників.

"Печерський суд призначив розгляд скарги Іващенка в апеляційному суді на 11:10 22 листопада, про що повідомив письмово захисників. 22 ж листопада у приміщенні апеляційного суду Києва захисників Іващенка повідомили про те, що скарга була розглянута апеляційним судом на попередньому засіданні ще в жовтні цього року та відправлена 1 листопада до Печерського райсуду", - сказав Нечипоренко.

Адвокат зауважив, що ані підсудний, ані його захисники не були присутні під час цього судового засідання і не були повідомлені про його проведення.

У зв’язку з цим сторона захисту вважає, що апеляційний суд Києва у непроцесуальний спосіб розглянув скаргу і позбавив їх можливості висловити свої аргументи на підтримку апеляції.

 Наприкінці жовтня суд вкотре відмовився звільнити В. Іващенка на підписку про невиїзд. Під вартою він перебуває з серпня 2010 року.

Як повідомлялося, він звинувачується в тому, що в листопаді 2009 року, обіймаючи посаду виконуючого обов'язки міністра оборони, підписав план санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу Феодосійського судномеханічного заводу. В результаті таких дій державі було завдано збиток на суму більше 17 млн ​​грн.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...