Топ Новини

Суд змінив порядок допиту свідків у справі Тимошенко

16 серпня 2011 в 09:02
Суддя Родіон Кірєєв, який головує в «газовій справі» проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко, змінив порядок вивчення доказів й зачитав свідчення на досудовому слідстві свідків, які з поважних причин не можуть прийти до Печерського райсуду Києва.
pecherskiy_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Суд оголосив заяви від свідків, що надійшли до канцелярії суду. Зокрема, свідок, екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник у заяві вказує, що перебуває на лікуванні в кардіологічному відділенні клінічної лікарні «Феофанія», й стан його здоров'я оцінюють як важкий.

Ще одна заява надійшла від Ірини Михальської про неможливість її присутності в суді для дачі показань свідків за станом здоров'я.

Суд також зачитав заяву представника третього президента України (2005-2010) Віктора Ющенка, в якій В. Ющенко просить оголосити його свідчення, дані на досудовому слідстві, оскільки перебуває у відпустці за межами України.

У зв'язку з неявкою свідків суд змінив порядок вивчення доказів і прийняв рішення зачитати показання І. Михальської та В. Пинзеника, дані на досудовому слідстві, а свідка В. Ющенко викликати повторно.

Тим часом адвокат Ю. Тимошенко Юрій Сухов висловив думку про те, що слід допитати всіх свідків.

Отже, свідків допитуватимуть у суді в порядку черговості їхньої явки до суду. Потім буде допитана підсудна, після чого, в разі необхідності, призначать експертизи, та суд перейде до стадії вивчення доказів.

Нагадаємо, що 4 серпня суддя Печерського райсуду Києва Р. Кірєєв постановив звернутися до Генеральної прокуратури України щодо встановлення місця проживання колишніх президента В. Ющенка, міністра фінансів Віктора Пинзеника та інших для виклику їх на допит як свідків у кримінальній справі про обвинувачення Ю. Тимошенко в перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією 2009 року.

5 серпня прес-секретар В. Ющенка Ірина Ванникова повідомила, що колишній президент дасть свідчення в кримінальній справі Ю. Тимошенко після повернення з відпустки. 15 серпня В. Ющенко повернувся з Парижа до Києва.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...