Топ Новини

Суд залучив Януковича у справі про "Межигір'я"

10 листопада 2011 в 21:00
Київський окружний адміністративний суд залучив Віктора Януковича в якості третьої сторони у справі щодо надання інформації про вартість земельної ділянки у "Межигір'ї". Відповідне рішення прийняв у четвер суддя Віталій Щавинський.
mezhigorie__DSC6645.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Він розглядає справу за позовом "Української правди" до Вишгородської райадміністрації, яка відмовилася надати договір купівлі-продажу В.Януковичем земельної ділянки у "Межигір'ї", датований 2010 роком.

Клопотання про залучення В.Януковича як третьої сторони у справі подав представник Вишгородської райадміністрації.

Суддя аргументував залучення В.Януковича тим, що розголошення інформації про вартість купленої ним ділянки може вплинути на його права, що охороняються.

У зв'язку із залученням В.Януковича у справі оголошено перерву до 14:30 7 грудня.

"Українська правда" неодноразово зверталася до Вишгородської РДА з запитом на підставі закону "Про доступ до публічної інформації" повідомити, за якою ціною В.Янукович викупив у 2010 році земельну ділянку площею 1,76 га всередині "Межигір'я".

Як пише видання, саме ця ділянка належить безпосередньо В.Януковичу. Решта 135 гектарів "Межигір'я" знаходяться в оренді у фірми "Танталіт" і благодійного фонду "Відродження України".

Вишгородська РДА підтвердила, що в минулому році вони продали ділянку В.Януковичу, проте відмовилися надати договір купівлі-продажу і навіть повідомити, за якою ціною було продано ділянку.

7 вересня суддя виніс ухвалу про відкриття скороченого провадження у справі, без виклику сторін, і запропонував Вишгородській РДА подати заперечення проти позову.

Однак у встановлений термін Вишгородська РДА не подала заперечення до позову, після чого суддя постановив провести розгляд позову за загальними правилами.

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...