Суд залишив Луценка в СІЗО і не дав йому часу на ознайомлення зі справою

20 червня 2011 в 12:04
Печерський районний суд Києва відхилив клопотання Юрія Луценка про заміну запобіжного заходу і про продовження терміну ознайомлення зі справою до 23 липня.

Відповідне рішення оголосив суддя Сергій Вовк.

Клопотання про зміну запобіжного заходу Ю.Луценку заявив адвокат Ігор Фомін, передає прес-служба "Народної самооборони".

«Раніше це клопотання вже розглядалося суддею Вовком, але тепер я заявляю це клопотання до всієї колегії суду», - сказав адвокат.

Разом з тим Ю.Луценко заявив: «Я даю гарантію, що буду ходити до суду, давати свідчення і не збираюся тиснути на свідків. Я не бачу суспільної небезпеки для свого перебування на волі».

Луценко, а потім і його дружина Ірина попросили представників прокуратури показати ті томи справи, де є докази того, що його треба утримувати під вартою.

«У Кримінально-процесуальному кодексі чітко прописано, що підставою для зміни запобіжного заходу з підписки про невиїзд на арешт є спроба втечі. Мене затримали, коли я вигулював собаку. Але я не збирався тікати на собачій упряжці», - зазначив Луценко.

"Якщо Генеральна прокуратура вважає, що в матеріалах справи є докази підготовки моєї незаконної діяльності, досліджуйте всі матеріали справи і прийміть обґрунтоване рішення. Сьогодні ми хочемо побачити дослідження цих матеріалів, почути аргументацію і термін, щоб я точно знав, скільки ще книг мені замовити в камеру - два місяці мені потрібно сидіти ще, шість, двадцять п'ять, довічно? Обґрунтуйте і дайте конкретний термін", - вимагав Юрій Луценко.

У свою чергу представники прокуратури заявили, що не бачать підстав для зміни запобіжного заходу.

Суд також відмовив екс-міністру внутрішніх справ продовжити час ознайомлення зі справою до 23 липня.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...