Топ Новини

Суд залишив Ландика під вартою

12 грудня 2011 в 17:27
Ленінський районний суд Луганська відмовив у задоволенні клопотання адвокатів депутата Луганської міськради Романа Ландика про заміну запобіжного заходу на звільнення під заставу, а також у низці інших клопотань.

Зокрема, суддя Олена Попова вважає передчасним припинення кримінальної справи і відмовила в ініціюванні перевірки господарської діяльності ресторану «Баккара», про яку клопотали адвокати. За її словами, це виходить за рамки обвинувачення.

Водночас на прохання адвокатів суддя долучила до кримінальної справи виробничу характеристику Ландика і свідоцтво про народження його сина.

О.Попова запитала в адвокатів Р.Ландика, чи згодні вони закінчити судове слідство.
Після перерви адвокати заявили, що судове слідство не можна закінчувати, оскільки допитані ще не всі свідки, зокрема, помічник адміністратора ресторану Максим, якого ніхто не може знайти і навіть не знає його прізвища.

Адвокати також вважають, що Ландику необхідно провести додаткову судово-медичну експертизу на предмет отримання ним травми голови під час інциденту в «Баккара».

На думку адвокатів, на етапі досудового слідства були допущені порушення при зборі доказів, зокрема, не був вилучений графин, яким Марія Коршунова розбила голову Ландику.

У зв'язку зі сказаним вище адвокати заявили клопотання допитати всіх слідчих, які допитували свідків, а також допитати народного депутата Спиридона Кілінкарова щодо обставин врегулювання конфлікту до порушення кримінальної справи.

Сам Ландик пропонував допитати і прокурора, який порушував кримінальну справу.

Суддя відмовила адвокатам у виклику до суду Кілінкарова у зв'язку з тим, що він не є учасником конфлікту, і задовольнила клопотання адвокатів у частині виклику слідчих до суду.

Слухання справи буде продовжено завтра об 11.00.

Як повідомлялося, 4 липня вночі в ресторані «Баккара» в Луганську син народного депутата від ПР Володимира Ландика, депутат Луганської міськради Р.Ландик побив Марію Коршунову.

Відеозапис побиття потрапив в Інтернет.

7 липня прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу щодо Р.Ландика за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Він був оголошений у розшук і затриманий у Краснодарі (РФ).

21 вересня Р. Ландика екстрадували з Росії в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності, а 24 вересня - етапували до Луганська.

26 вересня Ленінський районний суд Луганська залишив Р.Ландика під вартою до винесення вироку.

31 жовтня стало відомо про те, що Р.Ландик і М.Коршунова підписали мирову угоду

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...