Суд закрив справу, яку податкова порушила проти структур, пов'язаних з Юрою Єнакіївським

24 квітня 2012 в 09:40
Шевченківський районний суд Києва не знайшов у діях структур, пов'язаних з Юрою Єнакіївським, «складу злочину». Прокурор проти закриття справи не заперечував.
enakievsky.jpg
korrespondent.net

Шевченківський районний суд м. Києва закрив справу, порушену в лютому податковою міліцією Харківської області за фактом умисного ухилення від сплати податків посадовими особами СП ТОВ УВІК.

Згідно з даними Єдиного державного судового реєстру, справу №69-140 закрито 4 квітня 2012 року «у зв'язку з відсутністю в діях складу злочину».

Як повідомляло ZN.UA, податкова міліція розкрила масштабну і зухвалу злочинну схему монополізації імпорту цілої групи товарів однієї комерційною компанією у змові з посадовими особами митниці та безпосередньо з генералом Митної служби України, яка у лютому-грудні 2011 року була начальником найбільшої у країні Південної митниці.

За даними джерела ZN.UA, близького до правоохоронних органів, у складі головного слідчого управління Державної податкової служби діє група слідчих з розслідування ухилення від сплати податків комерційними структурами, за змовою з посадовими особами ряду державних міністерств і відомств - підозрювані чиновники були близькі до структур Юрія Іванющенка, відомого як «Юра Єнакіївський», і його бізнес-партнера Івана Аврамова.

За даними джерела ZN.UA, для слідчих податкової не є таємницею схеми роботи концерну «Укрспирт», купівля труб «Нафтогазом», імпорт товарів широкого споживання і продуктів харчування.

Читайте також:

Податкова взялася за бізнес «Юри Єнакіївського»

Митниця здає «добро». Янукович змінює тінь на рейтинг

Іванющенко зацікавився «Таврією»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...