Топ Новини

Суд заарештував Тимошенко

5 серпня 2011 в 13:04
Головуючий в «газовій справі» суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв задовольнив клопотання сторони обвинувачення про арешт екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.
5_07_lucenko_Tymoshenko__18_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Підставою для зміни запобіжного заходу для Ю.Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту, як сказано у рішенні суду, є «системні порушення підсудної, зокрема, вона перешкоджала допиту свідків».

Сьогодні прокурор Лілія Фролова подала клопотання про арешт екс-прем'єра Юлії Тимошенко, оскільки вважає, що суд вичерпав всі можливі заходи впливу на її поведінку.

Л.Фролова відзначила, що клопотання про зміну запобіжного заходу для Ю.Тимошенко було заявлено, оскільки вона перешкоджає встановленню істини у справі і не забезпечує виконання процесуальних норм.

У свою чергу, Юлія Тимошенко, коментуючи клопотання прокуратури, заявила, що воно було зроблено відразу після того, як була порушена тема компанії Росукренерго, що свідчить про явно політичний підтекст клопотання прокуратури.

Нагадаємо, клопотання про зміну запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на більш суворий заявила прокурор Лілія Фролова.

 

18 травня перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що слідчий ГПУ може звернутися до суду з проханням змінити Ю.Тимошенко запобіжний захід на утримання під вартою.

12 травня Генеральна прокуратура Україна відмовила екс-прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко в наданні дозволу для поїздки до м.Харкова у зв'язку з тим, що вона знову не прибула до Генпрокуратури України, чим вкотре зірвала проведення запланованих слідчих дій.

13 квітня Генпрокуратура пред'явила звинувачення Ю.Тимошенко у перевищенні посадових повноважень при складанні «газових» контрактів у 2009 році.

27 квітня екс-прем'єр України, лідер партії «Батьківщина» Ю.Тимошенко зірвала слідчі дії у справі за її звинуваченням.

Раніше слідчі Генеральної прокуратури взяли у лідера партії «Батьківщина» вже третю підписку про невиїзд.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...