Суд відмовився викликати Омельченка в якості свідка

14 листопада 2011 в 12:30
Печерський районний суд Києва відмовився задовольнити клопотання захисту екс-міністра МВС Юрія Луценка про виклик як свідка позафракційного депутата Верховної Ради Григорія Омельченка. Таке рішення суд прийняв сьогодні на засіданні.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Суд мотивував рішення тим, що клопотання не може бути задоволено, оскільки є передчасним.

Під час засідання захист Ю.Луценка і сам підсудний заявили відповідні клопотання, зокрема, захист зачитав правовий аналіз у кримінальній справі Ю.Луценка, який провів Г.Омельченко.

За словами адвоката Ю.Луценка Олексія Баганця, під час аналізу Г.Омельченко прийшов до висновку, що досудове слідство у справі екс-міністра було проведено з порушеннями, обвинувачення не відповідає Кримінально-процесуальному кодексу, а провину Ю.Луценка попереднім слідством не доведено.

Окрім того, відповідно до даного правового аналізу, докази було здобуто незаконним шляхом і у кримінальній справі фактично сфальсифіковано.

Також захист попросив викликати Омельченка в якості свідка для того, щоб він дав свідчення в суді, а саме що стосується порушень у кримінальній справі, і відповів на питання в рамках правового аналізу.

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...