Суд відмовився долучити до справи Тимошенко експертизу газових контрактів

4 серпня 2011 в 17:35

 

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні.

Ю. Тимошенко просила суд залучити до матеріалів справи результати цієї експертизи, які вона отримала в зазначеному інституті, оскільки, за її твердженням, їх немає в матеріалах справи, при тому що результати цієї експертизи є ключовими для доказу її невинності.

Однак суд відмовився задовольнити це клопотання підсудної, оскільки надані документи є ніким не завіреної фотокопією.

Після цього Ю. Тимошенко звернулася до суду з проханням вимагати оригінали результатів експертизи від Генеральної прокуратури, на що суд відповів, що розгляне це питання після допиту свідків.

Як повідомлялося, 28 липня суд допитав як свідка в справі проти Ю. Тимошенко колишнього заступника генерального прокурора, нині заступника міністра палива та енергетики Тетяну Корнякову.

У ході допиту Т. Корнякова повідомила, що в 2010 році прокуратура в рамках перевірки законності укладання газових контрактів отримала експертні висновки Інституту держави і права імені Володимира Корецького.

Згідно з зазначеними висновками, директиви, які були дані "Нафтогазу" на укладення з Росією контракту про постачання газу і контракту про транзит російського газу по території України і були затверджені Ю. Тимошенко 19 січня 2009 року, не можуть кваліфікуватися як директиви уряду, затвердження яких регулюється законодавством України.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...