Суд відмовився долучати до справи Луценка відеосюжет про тиск на свідків

18 жовтня 2011 в 08:01
Печерський районний суд Києва відмовив екс-голові МВС України Юрію Луценку в задоволенні клопотання про долучення до матеріалів його справи відеосюжету телеканалу ТВі про незаконні дії щодо свідків у справі перед наданням свідчень на судовому засіданні.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Суд також відмовив у допиті як свідка журналіста Костянтина Усова. Суд мотивував своє рішення передчасністю подання цього клопотання.

Ю.Луценко, пояснюючи необхідність долучити зазначений відеосюжет, зазначив, що це дозволить встановити, чи дійсно на свідків у справі чинився тиск, зокрема, з боку правоохоронних органів, як на досудовому слідстві, так і після його завершення.

За словами екс-міністра, допит журналіста і вивчення обставин, показаних у сюжеті, стане наслідком підтвердження тиску, з чого можна зробити висновок, що зібрані прокуратурою докази у справі отримані незаконно.

Після оголошення рішення суду Ю.Луценко зазначив, що відмовою в задоволенні його клопотання суд фактично дозволив чинити тиск на свідків перед входом їх до зали суду.

«Таким чином, ви фактично своїм рішенням відкрили ворота робити кому завгодно що завгодно зі свідками», - резюмував екс-глава МВС.

У даний час в суді дає свідчення заступник начальника фінансового відділу Департаменту оперативної служби МВС України Олександр Якубенко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...