Суд відмовив депутатам у порушенні справи щодо «мовного» голосування

28 червня 2012 в 13:27
Судовий позов про незаконність прийняття в першому читанні законопроекту «Про основи державної мовної політики», поданий народними депутатами України Степаном Курпілем та Юрієм Одарченком, був відхилений у зв'язку з тим, що він не підлягає розгляду в адміністративних судах України.

Вищий адміністративний суд України відхилив позов депутатів опозиційної фракції «БЮТ-Батьківщина», які оскаржили результати голосування Верховної Ради щодо законопроекту про засади державної мовної політики, повідомляє прес-служба київської організації партії «Батьківщина».

«Поданий народними депутатами України Степаном Курпілєм та Юрієм Одарченком позов до Верховної Ради України про незаконність прийняття у першому читанні законопроекту про основи державної мовної політики визнаний таким, що не підлягає розгляду в адміністративних судах України», - йдеться у повідомленні.

У відкритті провадження було відмовлено і повторному позову, який подали депутати, зазначивши цього разу правомірність розгляду Вищим адміністративним судом цього питання.

Регіонали готові до бійки, димових шашок та вибухових пакетів під час прийняття мовного закону

Нагадаємо, 24 травня в залі засідань Ради після дебатів щодо законопроекту про основи мовної політики, внесеного народними депутатами фракції Партії регіонів Вадимом Колесниченком та Сергієм Киваловим, сталася бійка між народними депутатами. В той день законопроект прийнятий не був.

Однак 5 червня, за словами лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка «опозиція проявила себе не в кращому плані», і законопроект був прийнятий у першому читанні 234 голосами.

Опозиційні депутати вже повідомили, що будуть фізично протистояти ухваленню цього закону.

Партія регіонів планує прийняти цей закон до завершення нинішньої сесії в липні поточного року.

 
Читайте також:
 
 
 
 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...