Топ Новини

Суд відклав розгляд справи Іващенка через погіршення стану здоров'я обвинуваченого

28 березня 2012 в 14:05
Після надання медичної допомоги Іващенку лікарями, яких було викликано до суду, судове засідання продовжилося, але головуючий на процесі суддя Вовк запитав, чи зможе підсудний брати участь у засіданні. Отримавши негативну відповідь, суддя оголосив перерву до 30 березня.
ivashenko.jpg
tochka.net

Печерський районний суд міста Києва відклав до 30 березня розгляд кримінальної справи про звинувачення колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони України Валерія Іващенка через погіршення стану його здоров'я.

Після надання Іващенку медичної допомоги лікарями «швидкої допомоги», яких було викликано до суду, засідання продовжилося, але на початку головуючий у процесі суддя Сергій Вовк запитав в Іващенка, чи у змозі той продовжити участь в сьогоднішньому засіданні. На це суддя отримав негативну відповідь, після чого оголосив перерву до 9:00 30 березня.

Крім того, до 30 березня український уряд має передати Європейському суду з прав людини додаткові документи щодо забезпечення лікування Іващенка. Про це повідомив адвокат Борис Нечипоренко.

«Європейський суд з прав людини зобов'язав уряд України до 30 березня подати додаткові документи за скаргою Іващенка щодо ненадання йому належної медичної допомоги державою Україною», - сказав Нечипоренко.

На сьогоднішній день суд перейшов до стадії допиту підсудних, зокрема, першим у судовому процесі допитують колишнього керуючого санацією "Феодосійського судномеханічного заводу" Сергія Міхеєва.

Як повідомлялося, Іващенко та арбітражний керуючий державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» звинувачуються у службових зловживаннях і пособництві у незаконному відчуженні майна під час санації заводу.

Іващенка було затримано у серпні 2010 року. Йому було обрано запобіжний захід - взяття під варту.

За час перебування в СІЗО стан здоров'я Іващенка погіршився, однак суд відмовляє екс-керівнику Міноборони у звільненні з-під варти для лікування.

Читайте також:

Адвокати Іващенка хочуть скористатися іноземними медиками Тимошенко


Іващенко не виключає, що повернеться в політику

Для Іващенка до суду викликали швидку

Іващенка перевели в тюремну лікарню

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...