Топ Новини

Суд у справі Пукача продовжиться 20 жовтня

17 жовтня 2011 в 18:39
Печерський районний суд Києва переніс розгляд кримінальної справи проти колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Олексія Пукача за звинуваченням у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе на 20 жовтня. Про це повідомила адвокат вдови журналіста Валентина Теличенко. Суд продовжить слухання справи о 10:30.

На засіданні в п'ятницю, 14 жовтня, йшов допит підсудного, зокрема, свої питання до нього завершила задавати В. Теличенко, після чого допит продовжив один з потерпілих у цій справі - журналіст Олексій Подольський.

За словами адвоката, свідчення підсудного підтвердили наявність у цій справі процесуальних порушень, про які вона та її підзахисна говорили ще на стадії досудового слідства та на підставі яких вони зверталися до Генеральної прокуратури з клопотанням про відвід слідчого.

За прогнозами В. Теличенко, після питань Подольського сторони процесу займуться усуненням суперечностей у показаннях О. Пукача, які він дав на досудовому слідстві з показаннями, на судовому слідстві.

Водночас адвокат підкреслила, що, найпевніше, суд не буде проводити допит Мирослави Гонгадзе, яка перебуває в США, всього лише зачитавши показання, дані нею на досудовому слідстві.

Як повідомлялося, досудовим слідством у справі було встановлено, що О. Пукач, будучи посадовою особою, на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб у травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо журналіста О. Подольського і Г. Гонгадзе і 17 вересня 2000 скоїв вбивство останнього.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...