Топ Новини

Суд попросив Яценюка забрати 200 коробок з підписами проти Януковича (ФОТО)

7 вересня 2012 в 15:45
Коробки з заявами розвантажили в холі під'їзду № 1 Вищого адміністративного суду, зваливши їх біля вхідних дверей. Ніяких супровідних документів до представлених коробок із заявами або опис змісту коробок не надавалося. Заяви не були залучені до справи, не були навіть зареєстровані канцелярією суду.
1.jpg
topicnews.net

Вищий адміністративний суд України повернув голові ради Об'єднаної опозиції Арсенію Яценюку його позов щодо визнання протиправними дії Президента України Віктора Януковича. Про це повідомила прес-служба ВАСУ.

"7 вересня, суддя ВАСУ Алексєєнко виніс рішення, яким позовну заяву Яценюка до Президента України про визнання дій протиправними повернув позивачу», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається у постанові суду, в поданій заяві не викладено обставини, якими позивач обгрунтовує свої вимоги та не надано доказів на підтвердження цих обставин.

- Опозиція подала до ВАСУ півмільйона підписів до позову проти Януковича

ВАСУ вимагала від «зацікавлених осіб» організувати транспортування з приміщення суду коробок із заявами українців, які вирішили приєднатися до позову Яценюка до президента.

У ВАСУ надійшло понад 200 коробок із заявами громадян України, в яких висловлюється прохання долучити їх до справи за позовом Яценюка в якості третіх осіб.

"Коробки з заявами розвантажили в холі під'їзду № 1 Вищого адміністративного суду України, зваливши їх біля вхідних дверей. Ніяких супровідних документів до представлених коробок із заявами або опис вмісту коробок не надавався. В ніч з шостого на 7 вересня коробки залишалися стояти в холі суду" , - повідомила прес-служба.

Вищий адміністративний суд не може взяти на себе відповідальність за збереження коробок із заявами, оскільки офіційно ці документи не були ні долучені до справи, ні навіть зареєстровані канцелярією суду.


Як відомо, в суд на Януковича подали через те, що він не виконав передвиборних обіцянок.

Читайте також:

У Партії регіонів назвали новий позов опозиції до Януковича «правовим шулерством»

Яценюк подав до суду на Януковича


Регіонали вважають позов опозиції проти Януковича професійним шулерством

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...