Топ Новини

Суд поновив справу проти Тимошенко щодо «Криворіжсталі»

10 липня 2011 в 07:00
Київський апеляційний адміністративний суд 7 липня визнав незаконним рішення Окружного адміністративного суду столиці про відхилення позову екс-глави Фонду державного майна Валентини Семенюк-Самсоненко проти колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо дорученняя ФДМУ підписати додаткову угоду до договору купівлі-продажу «Криворіжсталі».

Про це агентству УНІАН повідомила сама В.Семенюк-Самсоненко.

Екс-глава ФДМУ також зазначила, що, згідно з рішенням суду, справи щодо незаконності змін умов купівлі-продажу об'єкта й перевищення службових повноважень з боку Ю. Тимошенко як прем'єр-міністра мають бути об'єднані.

«Апеляційним судом все об'єднується - незаконна зміна умов та перевищення службових повноважень прем'єр-міністра», - заявила В.Семенюк-Самсоненко.

Нагадаємо, що 11 жовтня 2010 року Окружний адміністративний суд Києва відхилив звинувачення В.Семенюк-Самсоненко проти Ю. Тимошенко про незаконне доручення ФДМУ підписати додаткову угоду до договору купівлі-продажу «Криворіжсталі».

За неофіційною інформацією, суд обґрунтував своє рішення закінченням терміну позовної давності, який за цим позовом становив 6 місяців.

В.Семенюк-Самсоненко, яка подала позов 26 квітня 2010, оскаржувала доручення Ю. Тимошенко N169 від 24 жовтня 2008 року. Також В.Семенюк-Самсоненко в своєму позові оскаржувала законність дій ФДМУ щодо внесення змін до договору купівлі-продажу «Криворіжсталі».

Раніше регіонал Володимир Зубанов заявляв, що проти Ю. Тимошенко можуть порушити ще не одну справу.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...