Топ Новини

Суд Нью-Йорка звільнив Тимошенко від ,3 млн боргів

13 грудня 2012 в 12:20
Окружний суд Нью-Йорка задовольнив клопотання захисту Тимошенко, відхиливши позов компанії Universal Trading & Investment Co про стягнення з Юлії Тимошенко $18,3 млн.
timoshenko.jpg
3oko.net

Окружний суд Нью-Йорка відхилив позов про стягнення з колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко близько ,3 млн.

Позов був поданий компанією Universal Trading & Investment Co. (UTICo), яка працює за дорученням з Генеральною прокуратурою України.

У позовній заяві стверджується, що активи Єдиних енергетичних систем України (ЄЕСУ) незаконно виводилися під контролем Тимошенко в офшори, зокрема, на Кіпр, через структури на Британських Віргінських островах, острові Гернсі і Мен. Загальний обсяг цих активів перевищив ,2 млрд., відзначає компанія, спираючись на дані української прокуратури.
За даними компанії UTICo, у просуванні ЄЕСУ на ринку зіграв чималу роль і екс-прем'єр-міністр Павло Лазаренко, який був засуджений у США до дев'яти років ув'язнення і штрафу в розмірі млн. Він міг розраховувати на 50% доходів ЄЕСУ, які переводилися на офшорні рахунки Тимошенко.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення свободи за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009-му році.

У Харкові проходять судові засідання ще за одним звинуваченням, інкримінованим Тимошенко, яке стосується діяльності ЄЕСУ. На цих засіданнях Тимошенко не присутня. Засідання відкладаються через стан здоров'я екс-прем'єра. Брати участь у засіданнях суду у режимі відеоконференції Тимошенко категорично відмовляється.

Тимошенко звинувачують за п'ятьма епізодами: організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 років шляхом незаконного отримання податку на додану вартість; замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 років шляхом незаконного отримання податку на додану вартість; несплата податку з підприємства ЄЕСУ; несплата прибуткового податку; здійснення злочину шляхом службового підроблення.

Читайте також:

Американські юристи не знайшли доказів політичної мотивації у вироку Тимошенко

Опозиція відмовиться від прізвища Тимошенко в назві фракції

Чоловік Тимошенко закликав Обаму анулювати Януковичу американську візу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...