Суд над Луценком продовжиться 17 жовтня

14 жовтня 2011 в 12:49
Печерський районний суд Києва оголосив перерву в судовому засіданні у справі екс-голови МВС України Юрія Луценка до 17 жовтня.
pecherskiy_sud_tablichka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба партії «Народна самооборона».

У п'ятницю під час судового засідання було допитано трьох свідків у справі Луценка: Сергія Момота, який у 2007 році був начальником департаменту оперативних справ МВС України; співробітника департаменту оперативної служби МВС України Олега Литвака і начальника департаменту оперативної служби МВС України Володимира Степаненка.

Після допиту свідка В.Степаненка Ю.Луценко заявив клопотання про оголошення в кінці кожного судового засідання прізвищ свідків, яких будуть викликати на допит на наступні засідання, пояснивши це необхідністю належної підготовки до суду.

Суд відхилив дане клопотання. Екс-міністр заявив ще одне клопотання про дотримання судом порядку черги виклику свідків до суду, як це зазначено в обвинувальному висновку. Суд відмовив у задоволенні і цього клопотання, а потім оголосив про перерву до понеділка.

Нагадаємо, в ході судового засідання у справі Ю.Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього буде допитано свідків з боку захисту.

Всі свідки, які виступили раніше, стали на бік Ю.Луценка

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...