Суд на вимогу податкової заборонив чоловікові Тимошенко розпоряджатися акціями його компанії в Чехії

17 грудня 2012 в 11:40
Районний суд Дніпропетровська підтримав позов податкової, яка вимагає передачі державі Україна частки у чеській компанії Олександра Тимошенко.
alexandr-tymoshenko_tochka.net.jpg
tochka.net

Дніпропетровський райсуд на забезпечення позову податкової інспекції заборонив Олександру Тимошенку розпоряджатися акціями своєї чеської компанії Britico Product sro.

У рішенні суду, зокрема, зазначається, що Державна податкова інспекція у Жовтневому районі Дніпропетровська 14 грудня 2012 року звернулася до суду з позовом до відповідача Олександра Тимошенко про передачу права власності державі Україна на частку у компанії.

У позові заявник посилається на те, що постановою Печерського райсуду Києва від 3 жовтня 2012 року у справі № 3-4986/12, яка набрала законної чинності 7 листопада 2012 року, Тимошенка визнано винним за статтею адміністративного кодексу "порушення правил про валютні операції".

- Чоловік Тимошенко повернеться в Україну тільки після зміни влади

На нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 595 гривень з одночасною конфіскацією в дохід держави незаконно придбаних валютних цінностей - акцій компанії Britico Product sro, юридичної особи за законодавством Чеської Республіки, які становлять 100% розміру статутного капіталу компанії.

Позивач підкреслив, що, за станом на момент подання заяви, постанова Печерського районного суду залишається невиконаною; відповідач досі зареєстрований власником частки в компанії.

Крім цього, згідно з викладеною вище витримкою, відповідач також займає посаду керуючого директора компанії, виконавчого органу компанії, відповідно до її статуту.

У зв'язку з цим суд заборонив Тимошенку, а також будь-яким іншим особам, які виконують організаційно-розпорядницьких або адміністративно-господарські обов'язки в компанії Britico Product sro, здійснювати будь-які дії щодо відчуження акцій (частки у статутному капіталі).

Також суд вирішив заборонити Тимошенку як власнику і посадовій особі (керуючому директору), віддавати розпорядження посадовим особам, працівникам компанії, іншим особам про здійснення перерахованих вище дій щодо компанії.

Ухвала підлягає негайному виконанню. Постанова може бути оскаржена протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. «Оскарження ухвали не зупиняє її виконання», - йдеться в постанові.

Постанова набрала законної сили 14 грудня 2012 року. Термін пред'явлення до виконання - один рік.

Розмір статутного капіталу компанії Britico Product sro - 500 000 чеських крон, що, згідно обмінним курсом гривні до чеської крони, встановленим Національним банком України станом на 3 жовтня 2012 року, є еквівалентом 207 754 грн.

Читайте також:

Чоловік Тимошенко закликав Обаму анулювати Януковичу американську візу

Чехія надала чоловікові Тимошенко «міжнародну охорону», а не «політичний притулок»

У ПР вважають, що чоловік Тимошенко втік до Чехії, щоб зберегти награбоване

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...