Суд завершив допит другого свідка у справі Щербаня

15 лютого 2013 в 13:59

Свідок у справі про вбивство Щербаня розповів, що Кириченко звів Тимошенко і Лазаренка з кримінальним авторитетом Матросом.

свидетель заец
Сергій Зайцев
Апеляційний суд завершив допит свідка Сергія Зайцева. Суддя Віктор Кицюк закрив засідання. У свідченнях свідок розповів про знайомство з екс-прем'єром Юлією Тимошенко з кримінальним авторитетом Матросом (Олександром Мільченком).

Зайцев розповів, що Кириченко йому розповідав, що це він звів Тимошенко і Лазаренка з Матросом. "Він звів їх, говорив це відкрито, не приховуючи. Зустріч десь на відпочинку була, деталей я не пам'ятаю, десь у західній Україні, ніби Трускавець. Привозили туди Матроса і там вони познайомилися. Кириченко говорив, що познайомив їх для вирішення якихось проблем, з донецькими. Я так зрозумів, що був конфлікт із Щербанем", - сказав він.

Разом з тим, Зайцев розповів, що Кириченко серйозно вживав наркотики, був наркозалежним. "Він говорив, що по вені міг пропустити з Мільченком, хвалився, що міг у два рази більше, ніж той", - сказав Зайцев.

Нагадаємо, 14 лютого ключовий свідок звинувачення дав вільні свідчення у суді у справі проти Тимошенко. При цьому Мар'їнков визнав, що особисто з Тимошенко не знайомий. У своїх свідченнях він здебільшого посилався на слова інших людей, а не на те, що сам чув.

У січні Генеральна прокуратура вручила Юлії Тимошенко офіційне повідомлення про те, що її разом з Павлом Лазаренком підозрюють в організації умисного вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році.

За версією слідства, Тимошенко і Лазаренко замовили вбивство Щербаня угрупованню кілерів через неможливість поділити ринок газу в Донецькій області.

Сама Тимошенко заявила, що президент Віктор Янукович намагається списати на неї свої злочини, щоб не допустити до президентських виборів 2015 року.

Читайте також:

Свідок у "справі Щербаня" стверджує, що Тимошенко заплатила за вбивство 3 млн доларів

Свідок у "справі Щербаня" розповів про мотиви вбивства

Свідок у "справі Щербаня" виявився корінним жителем Донецька

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...