Суд залишив сина Балоги кандидатом у депутати

11 лютого 2013 в 07:23

Суд визнав докази позивачів про членство Андрія Балоги в Партії нового покоління України недостатніми - він залишається кандидатом в депутати облради.

baloga
Андрій Балога

Закарпатський окружний адміністративний суд в неділю відмовив у задоволенні позову, який мав на меті зняти Андрія Балогу з реєстрації на вибори Закарпатської обласної ради.

У своєму позові кандидат в депутати Закарпатської обласної ради по округу № 5 Михайло Русин стверджував, що старший син народного депутата Віктора Балоги Андрій є членом "Партії нового покоління України" і прийнятий в її лави Київським центром, а тому ОВК не мала права реєструвати його як кандидата від Єдиного Центру.

Суддя визнав докази позивачів про членство Андрія в "Партії нового покоління України" недостатніми, тому він залишається кандидатом у депутати.

Але його опоненти заявили, що оскаржать рішення у Львівському апеляційному суді. Для цього у них є два дні.

Разом з тим, Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook в неділю написав: "Вишукана єзуїтська політика наших опонентів. Вже другий день Закарпатський окружний адміністративний суд розглядає позов про зняття мого старшого сина Андрія з реєстрації кандидатом на довиборах до обласної ради".

"Чи потрібно в такому разі голосувати, якщо не суспільство, а суд визначає, кому бути депутатом? І чи влада розуміє, які можуть бути наслідки від таких "виборів" у судах?", - запитує він.

У той же час сам Андрій Балога на своїй сторінці зазначив: "У спорті є таке поняття як Fair Play, тобто принципи чесної гри. В українській політиці цього немає, навіть на елементарному рівні".

"Ще до початку виборчого процесу почалася брудна гра проти мене. Шкода, що опоненти не можуть зосередитися на змістовній конкуренції і віддають перевагу таким примітивним методам як скасування моєї реєстрації. Розумію, це тільки початок", - додав кандидат.

Раніше повідомлялося про те, що в Закарпатський окружний адміністративний суд надійшов позов про зняття з реєстрації у кандидати в депутати Закарпатської облради Андрія Балоги, старшого сина Віктора Балоги. "Суть позову більш, ніж абсурдна - ніби Андрій, якого висунув "Єдиний Центр", насправді є членом якоїсь "Партії нового покоління". Чи потрібно в такому разі голосувати, якщо не суспільство, а суд визначає, кому бути депутатом? І влада розуміє, які можуть бути наслідки від таких "виборів" у судах?"- сказав Віктор Балога.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд 8 лютого визнав недостовірними результати виборів народних депутатів в одномандатних округах № 11 (Вінниця) і № 71 (Закарпатська обл.), де обрані відповідно Олександр Домбровський і Павло Балога, визнав відсутність у них депутатських повноважень і статусу, а також зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Читайте також:

Вищий адмінсуд позбавив брата Балоги депутатського мандата

Колишній регіонал Павло Балога попросив опозицію захистити його мандат

Балога пояснив метання свого брата в парламенті "самозахистом"

За матеріалами: Ужгород.in
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...